Kurzemes Vārds

17:44 Sestdiena, 31. oktobis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Kriminālziņas

Zagļi divas mājas atstāj bez elektrības

Policijā saņemts RET vadības iesniegums, ka 10. aprīlī Gaviezes pagastā no elektrības stabiem nozagti elektriskie vadi 199 latu vērtībā. Pazuduši alumīnija vadi, kas ved uz Jauju mājām. Bet Gaviezes pagasta Kārkliņos garnadži paņēmuši trīsfāžu elektrisko skaitītāju.

Ziņo par pazudušo brāli

Policijā ieradusies 1971. gadā dzimušā Andreja Vjatkina māsa un paziņojusi, ka viņas brālis 1. aprīlī izgājis no kafejnīcas "Fort jūra", kas atrodas Pulkveža Brieža ielā, un līdz šim nav atgriezies. Sākta meklēšana.

Sasists auto atrod īpašnieku

12. aprīlī Ceļu policiju informējuši, ka uz Grobiņas - Bārtas ceļa avarējusi automašīna "Reno Trafic". Izrādījies, ka spēkrats pazudis Grobiņā no Centra ielas un saimnieks par zādzību uzzinājis no kārtības sargiem. "Reno" salonā glabājušies kādas firmas dokumenti.

Ziņo par laupīšanu

13. aprīļa naktī ap pulksten 1 policijas dežūrdaļā saņemts kāda 20 gadus veca puiša iesniegums, kuru esot aplaupījuši Liepājā, Burtnieku ielā. Dodoties mājās, viņam uzbrukuši divi nepazīstami vīrieši, piekāvuši un atņēmuši 130 latus.

Pēc negadījuma attopas Reanimācijas nodaļā

12. aprīļa vakarā ap pulksten 22 kārtējo reizi ceļu satiksmes negadījums noticis Brīvības un Cukura ielas krustojumā. Mikroautobusa "Latvija" šoferis, no Cukura ielas izbraucot uz Brīvības ielu, nebija ņēmis vērā ceļa zīmes "Dodiet ceļu!" prasības un izraisījis sadursmi ar garāmbraucošo automašīnu "Ford Fiesta". "Ford" šoferi smagā stāvoklī aizveduši uz Centrālo slimnīcu un ievietojuši Reanimācijas nodaļā. Vīrietim konstatēti vairāki smagi ķermeņa un kaulu savainojumi.