Kurzemes Vārds

17:51 Sestdiena, 31. oktobis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tautskolā pirmais izlaidums

DURBE.Vakar Durbes vidusskolā notika Durbes Tautskolas pirmais izlaidums. Mācības beidzās 13 datorapmācības kursu studentiem.

Kā pastāstīja Tautskolas vadītāja Inese Ceriņa, datorzinības apguvuši seši Durbes un Tadaiķu pašvaldību darbinieki, kas izteikuši vēlēšanos padziļināt savas zināšanas darbā ar datoru. "Viņi teikuši, ka iegūtās prasmes reāli pielieto ikdienas darbā, tādēļ priecājamies, ka kursi tiešām noder," sacīja I.Ceriņa. Otrajā grupā mācījās septiņi cilvēki, kam dators līdz šim bijis svešs darbarīks. Viņu vidū esot gan pašvaldību darbinieki, gan zemnieki, uzņēmēji un citi interesenti. Abas studentu grupas mācījis Durbes vidusskolas direktors Zigmunds Kapelis, kurš kā Tautskolas veidošanas iniciators, labprāt strādā ar pieaugušajiem.

"Tā kā sācies pavasaris, lauku darbi un tuvojas atvaļinājumu laiks, tad, kā jau visās skolās, arī mums būs vasaras brīvlaiks," sacīja I.Ceriņa. Vēl beigšoties mācības kursos, kas aizsākti, bet jaunas aktivitātes Tautskolā atsāksies rudenī. "Šobrīd vēl turpināsies angļu valodas kursi un ļoti interesantie stikla un zīda apgleznošanas kursi, ko māca skolotāja Andra Zvirbule," teica I.Ceriņa.