Kurzemes Vārds

18:21 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Drāts

Centrālās slimnīcas vadītājiem no slimnieces: neciešami ir smēķējošie slimnieki, kas nežēlo nevienu, kūpinot savas cigaretes kāpņu telpā. Ieteikums ņemt to vērā un tādus slimniekus izrakstīt no slimnīcas, kā tas bija un varbūt arī vēl ir metalurgu slimnīcā.

Kāpēc "Vācele" paņēma Tosmari? Lai savāktu naudu un pazustu? Vasarā namiem neuzlika nevienu šuvi, nesalaboja nevienu jumtu. Kur paliek mūsu nauda? Tosmari sagaida tāds pats liktenis kā Karostu. Dzīvokļi paliek aizvien tukšāki, tādēļ zog sanitārtehniku, un drīz tur dzīvot kļūs neiespējami.

Daži "Pērkones" sētnieki nekopj visu savu teritoriju, bet gružus saslauka gar lielajām mājām un izber turpat gar žogiem nezālēs.

V.Kalvān, kad policijas priekšnieks bija R.Vanags, jūs par notikuma nereģistrēšanu otrā rītā būtu izlidojis no darba. Tagadējai administrācijai jūs esat zelta cilvēks, jo protat taisīt tīkamu statistiku. Jums pateicīgais likumpārkāpējs, kuru paglābāt no soda, iemetot cietušā iesniegumu papīrgrozā.

Cauri mūsu pagalmam soļoja policistu patruļa. No viņiem zināmas nelegālās cigarešu un kandžas tirgotavas iznāca tantuks ar svaigu pirkumu. Diemžēl policistus tas neinteresēja.

Advokāts pieprasa atbrīvot Eisaka. Lai tiesa atbrīvo, bet lai pēc tam viņu kastrē!

Lūdzu taksobusā "Liepāja - Grobiņa" nerādīt pornogrāfiska satura filmas, jo autobusā brauc arī bērni.

No E.Tisē ielas 48: piektdienas rītā nav karstā ūdens, sestdien un svētdien - arī. Pirmdien zvanīju pa tālruni 3439432 avārijas dienestam, kur apsolīja, ka būs otrdien, pēc tam - trešdien. Bet vēl joprojām neko nedara.

Nav noslēpums, ka dažās skolās audzēkņi lieto narkotikas. Kas tiek darīts šajā lietā un kas par to atbildīgs?

No E.Veidenbauma ielas 22: neberiet gružus kanalizācijā, tad neapplūdīs.

Jautājums Karostas iedzīvotājiem: kā gan dzīvot stacijas rajonā, kur pastāvīgi dudina lokomotīves un smirdina "Liepājas metalurgs"? Vai arī stacija un rūpnīca jālikvidē? Labāk sakopiet savas kāpņu telpas! Domāju, ka tā ir skaudība, ka vieni strādā, bet citi skatās pa logu.

Seska kungs īpaši piestrādā pie SEZ, bet negrib saprast, ka kultūra pilsētai arī ir vajadzīga. Esiet tik laipns un piešķiriet teātri Simfoniskajam orķestrim. Pilsēta no tā tikai iegūtu.

No slimnieces Pomerances: izsaku sirsnīgu pateicību 3.nodaļas vadītājai dakterei Krasnopjorovai un personālam par iejūtību un labo ārstēšanu!

Slaveno Eisaku pirmo vajadzētu kastrēt, lai citiem būtu bijība! Vai tas ir sods, ko viņam piesprieda? Par katru izmocīto puišeli vajadzēja iedot vismaz piecus gadus.

Maršruta taksometros vairs nav atlaižu skolēniem, pensionāriem un studentiem. Ar kādu lēmumu tas ir atcelts? Kāpēc avīzē nav paziņots? Tādēļ ar šoferiem ir problēmas.

Laikam jau dzīvojam muļķu zemē - vieni nezina, ka bijusi Latvijas okupācija, otri nezina, ka Šķēle veidoja bezdeficīta budžetu uz tautas rēķina, samazinot pabalstus pat bērniem, trešie...

Sveiki, šķēlisti! Ko jūs ārdāties pa drāti? Tam nav nozīmes. Jūsu saulīte norietējusi līdz ar Šķēles reitingu.

Ikgadējo konkursu dēļ par sakoptāko vai nesakoptāko namu jaunie, bet ļoti slinkie saimnieki Krūmu ielā prasmīgi izvairījušies no šīm neērtībām, aizsedzot savus netīrumus ar lielu žogu, ko cēla visu gadu.

No Siļķu ielas 19: ne Pašvaldības policija, ne Tuberkulozes slimnīca nereaģē uz lūgumiem piespiedu kārtā ievietot ārstniecības iestādē cilvēku, kas dzīvo mūsu mājas pagrabā, slimo ar atklātu tuberkulozi un huligāniski izturas pret bērniem. Kādi brīnumi, ka pilsētā ir tik daudz tuberkulozes slimnieku?!

No Cukura ielas 5: gājējiem šeit tiešām nav kur palikt. Bērniem, nākot mājās no skolas, un citiem, ejot uz autobusu pieturu, jāiet pa divvirzienu brauktuves malu.

Esmu ļoti priecīga un smaidu vien, ka beidzot vēstītājiem radusies jauna persona, ko apdziedāt, - Lembergs. Tikai jokaina niansīte: Ādamsons pats atklāti nosauca trīs uzvārdus kā iespējami saistītos ar pedofiliju, bet te dažas anonīmas personas nosauc konkrētu uzvārdu, klaji apvainojot viņu. Ko Lembergs varētu saukt uz tiesu?

Skatos, rijīgi deputāti savēlēti. Arī es labprāt gribētu, lai mani ievēlē. Tad varētu apskatīties, kur tas lielākais naudasmaiss, un kāst naudu.