Kurzemes Vārds

19:03 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Rekonstrukcijas pirmo kārtu plāno pabeigt rudenī

Gundars Matīss

Liepājnieki jau būs pamanījuši, ka aiz žoga, kas uzsliets pie viesnīcas "Līva", celtnieki uzbūvējuši vairākas jaunas sienas. Tur atradīsies pārbūvētā restorāna izvirzītā daļa jeb stiklotā terase.

Tikmēr gandrīz visa pirmā stāvā garumā, arī pagrabstāvā, turpinās plaši celtniecības un pārbūves darbi. Strādnieki grauj daudzas sienas, jo projektā paredzēts izveidot plašas, atvērtas telpas, kur atradīsies reģistratūra, informatīvie dienesti, konferenču zāles, restorāns un bārs. Remonta laikā projektā nācies izdarīt dažas korekcijas, jo konstatēts, ka vairākas komunikācijas 30 gadu laikā ir nolietojušās un jāaizstāj ar jaunām. Pašlaik tiek veidota arī šahta, kurā ierīkos vēl vienu liftu. Kabīne un tehniskais aprīkojums jau ir pasūtīts.

Kaut arī pirmais stāvs pašlaik atgādina kaujas lauku, viesnīcas administrācija informēja, ka tiekot darīts viss, lai remonts netraucētu klientiem, taču neizbēgami rodas zināmas neērtības. Pašlaik plāno, ka pirmā stāva rekonstrukciju celtnieki varētu pabeigt novembrī. Piektajā stāvā jau izbūvēta plaša konferenču zāle un iekārto vēl divas mazākas. Uzņēmuma akcionāri domā, ka pēc remontdarbu pabeigšanas daudzi pilsētas mēroga saviesīgi pasākumi varētu notikt tieši "Līvā".