Kurzemes Vārds

20:02 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Liepājas metalurgs divreiz paliek sausā

Emīls Dreiblats

Sestdien un svētdien "Liepājas metalurga" hokejisti turpināja viesošanos Kijevā un aizvadīja divas Austrumeiropas hokeja līgas spēles ar turienes komandu "Berkut". Diemžēl mūsējie nespēja izrādīt pienācīgu pretsparu pērnās sezonas čempionvienībai un piekāpās ar 0:5 un 0:6.

Jau abu maču rezultāti liecina, ka kijevieši mūsu hokejistiem nav atstājuši praktiski nekādas cerības uz daudzmaz labvēlīgu iznākumu. Ja vēl pērn metalurgiem vairākkārt izdevās pakutināt nervus nākamajiem čempioniem, tad šogad pieredzes ziņā krietni vien vājākais liepājnieku sastāvs nespēj konkurēt ar spēcīgo "Berkut" komandu. Līdz šim nepatīkamu pārsteigumu čempioniem spēja sagādāt tikai HK "Minsk", turnīra pirmajā kārtā divreiz noturot neizšķirtu 2:2, bet zaudējuma rūgtumu kijeviešiem lika piedzīvot Novopolockas "Poļimir" hokejisti. Šobrīd liepājnieki ar astoņās spēlēs izcīnītiem tikpat punktiem turnīra tabulā ieņem 5.vietu, par punktu vairāk ir HK "Rīga" (4.vieta), bet līderu godā pēc četru uzvarēto spēļu sērijas ir "Berkut". Jāatzīmē gan, ka attiecīgi 6. un 7.vietā ierindotās Kijevas "Sokil" un Grodņas "Ņeman" ir aizvadījušas mazāk spēļu nekā konkurenti.

Nākamās cīņas "Liepājas metalurgs" aizvadīs 7. un 8.oktobrī Novopolockā pret vietējo "Poļimir". Liepājā mūsu hokejistus redzēsim tikai 20.oktobrī, kad Liepājas ledushallē sāksies Kontinentālā kausa izcīņas otrā posma K grupas sacensības. Savukārt AEHL mūspusē atgriezīsies 29. un 30.oktobrī, kad Liepājā viesosies Kijevas "Sokil".

Sestdien HK "Rīga" turpināja graut HK "Kiev" pašapziņu un viesos bez problēmām uzvarēja kijeviešus ar 12:2. Četrus vārtus rīdzinieku labā guva Hromčenkovs, kurš savulaik aizstāvēja Liepājas krāsas.

Tikmēr AEHL vadība beidzot ir izskatījusi jautājumu par spēlētājiem, kam joprojām ir spēkā līgumi ar "Liepājas metalurgu", pieteikšanu AEHL čempionātam HK "Rīga" sastāvā. Līgas direktorāta sēdē pagājušajā nedēļā tika nolemts turpmāk aizliegt AEHL mačos Dmitrijam Žabotinskim, Andrim Vegneram, Dmitrijam Maslovam, Sergejam Durdinam, Vladimiram Mamonovam, Mārtiņam Cipulim un Igoram Novoseļcevam pārstāvēt HK "Rīga", kamēr jautājums par spēlētāju pāreju netiks nokārtots ar FHK "Liepājas metalurgs".