Kurzemes Vārds

12:31 Piektdiena, 10. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Drāts

Cienījamā prezidente V.Vīķe-Freiberga, lūdzu jūs pārtraukumos starp ārzemju vizītēm apturēt sociālo, pensiju un medicīnisko katastrofu, pievērst valdības, deputātu un monopolistu darbības prioritātes cilvēkiem, ražošanas attīstībai, lauksaimniecībai, bet nevis tam, lai iestātos ES, NATO, palielinot finansējumu bruņošanās spēkiem.

No Ezerkrasta 2: kas kontrolē mums piegādātā "Liepājas siltuma" karstā ūdens temperatūru, jo mēs saņemam tikai remdenu ūdeni?

Tirgus sanitārā kontrole, esiet uzdevumu augstumos!7

Arvien biežāk lasām par jaunām policijas nejēdzībām. Vai tiešām prokuratūra kopā ar Iekšlietu ministriju nevar pieprasīt to amatpersonu atkāpšanos, kuras atbildīgas par kadru izraudzīšanu, audzināšanu un kontroli?

Esam ļoti pateicīgi saimniecības preču veikala - tas atrodas "Daiļrades" telpās - pārdevējam Oļegam, kas mums, divām sievietēm, ar savu padomu palīdzēja iegādāties linoleju.

Jūtos aizvainota, ka septembrī man pazudušas trīs no ārzemēm sūtītās vēstules, bet oktobrī - viena.

Priecājos par Liepājas policijas drosmi un uzdrīkstēšanos atbrīvoties no negodīgiem cilvēkiem savās rindās. Par spīti emocionālu ļautiņu apsmieklam un zviegšanai, tiek tīrīti melnie plankumi no policijas goda mundiera, aizturēti reketieri un likvidēti ļergas brūži.

Ja jau trušus tagad pieskaita pie rokdarbiem, varbūt visi trušaudzētāji varētu piedalīties Latviešu biedrības nama izstādēs.

Vai Siļķu ielā 16 nevarētu salabot ietvi?

No Dzintara ielas 6: kad namu pārvaldē reiz būs normāli strādnieki, kas darbu padarīs līdz galam? Pirms mēneša lāpīja jumtu, bet jēgas nekādas. Caurums tur kā bija, tā palika.

Arī tagad mēs lasām, ko piedāvā šībrīža ideoloģija.

Kāpēc neremontē brauktuvi Pāvilostas ielā 3? Visas mājas garumā lika gāzesvadu, tranšeju piebēra ar gružiem, un nu jau divus, trīs gadus nav brauktuves.

Kad Zivju kombināta ģenerāldirektors Mauriņa kungs sāks maksāt algu un algas parādus? Strādniekiem nav ar ko barot savus bērnus, nav par ko nopirkt zāles.

Pilsētas domei: kāpēc Tosmarē, privatizējot dzīvokļus, neņem vērā, ka trīs gadus nebija apkures?

Tā laikam ir kāda epidēmija pār Liepāju ar desiņām. No sardelēm piemetās skrejamais. Desas taču būtu jākontrolē.

Latviešu biedrības nama nākamajā izstādē es gribētu piedalīties ar saviem strausiem. Būtu eksotiskāk un jautrāk.

Padomju okupācijas gados nebija tāda precedenta, ka matemātiku latviešu bērniem mācītu cilvēks, kas neprot latviešu valodu.