Kurzemes Vārds

13:05 Piektdiena, 10. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Informācija nodokļu maksātājiem

Valsts ieņēmumu dienesta modernizācijas projekta galvenais mērķis ir izveidot profesionālu, mūsdienīgu organizāciju, kas orientēta uz klientu apkalpošanu, pilnveidojot nodokļu maksātāju apkalpošanas sistēmu un novēršot nodokļu pārkāpumu rašanās iespējas. VID Liepājas nodaļas Nodokļu inspekcijas Konsultāciju daļa 20.novembrī pulksten 10 pirmā stāva zālē, Graudu ielā 50, bez maksas rīkos Informatīvo dienu par likumdošanas grozījumiem. Tiek aicināti nodokļu maksātāji un pārējie interesenti.

Turpmāk informatīvās dienas rīkos regulāri reizi mēnesī.

Nodokļu maksātāji, kuriem nav iespēja ik dienu konsultēties darba laikā, var lūgt konsultāciju katru otrdienas vakaru no pulksten 17 līdz 19 Nodokļu inspekcijas konsultāciju kabinetos - 121. un 122.

No 1.oktobra stājušies spēkā jauni noteikumi par grāmatvedības kārtošanu, kas attiecas uz visiem uzņēmējiem. Lai mazā biznesa uzņēmēji izvairītos no kļūdām, Konsultāciju daļa rīko mācības iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātājiem. Visus interesentus - individuālā darba veicējus, individuālo uzņēmumu īpašniekus, zemnieku saimniecību un piemājas saimniecību īpašniekus aicina mācīties kārtot grāmatvedības uzskaiti un pareizi aprēķināt nodokļus. Mācības notiek bez maksas nelielās grupās Nodokļu inspekcijas mācību kabinetā.

Interesentus lūdz pieteikties 121., 122. kabinetā vai pa tālruni 3480872, 3423670.