Kurzemes Vārds

21:35 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Kā biezo slāņu apgādnieks pieredzējušo tirgotāju apkrāpa

Visai nepatīkamu savas privātās dzīves niansi "Kurzemes Vārdam" vakar atklāja Liepājā labi pazīstamais uzņēmējs, firmas "REMA 1000 Liepāja" izpilddirektors Jānis Matvejevs. Viņš atzinās, ka sen nebija cietis no tik lielas sava amata brāļu nekaunības.

Viss sācies ar to, ka pie Matvejeva kunga ieradusies bijusī firmas darbiniece un pastāstījusi, ka tagad strādājot gatavo apģērbu veikalā. Uzņēmējam iešāvusies galvā doma, ka vajadzētu aukstajam ziemas laikam iegādāties kādu siltāku apģērbu, tāpēc solījis kaut ko bijušās kolēģes jaunajā darbavietā pameklēt. Pēc dažām dienām pie Matvejeva atkal atbraukusi paziņa un atvedusi divus pusmēteļus, kas it kā izgatavoti labu slavu ieguvušajā firmā "Evermen". Uzņēmējs mazliet pašķendējies, ka par vienu mētelīti tiek prasīti 65 lati, taču beigās piekritis piedāvāto nopirkt.

Nākamajā dienā izpilddirektors nolēmis doties uz darbu jaunajā apģērbā, taču tūlīt pēc sapošanās juties pamatīgi vīlies. Izrādījies, ka odere iešūta pārāk gara, bet pēc rūpīgākas pusmēteļa apskates atklājis, ka pogas ir kaut kur noskrāpētas kā humpalprecēm, atklāti arī citi defekti, bet viena poga jau pēc stundas notrūkusi. Sašutušais uzņēmējs nospriedis, ka tā nu gan ir firma, kas šuj tādus mēslus, pakāris pusmētelīti kabinetā uz nagliņas, bet pēc tam zvanījis paziņai, savukārt viņa apsolījusi parunāt ar slavenās firmas "Evermen" pārstāvi Liepājā. Nākamajā dienā veikalā "REMA 1000" ieradies apģērbu piegādātājs, kā teica uzņēmējs, kaut kāds zeperis, un ķēries vērsim pie ragiem, prasot Matvejevam: "Ko tu gribi, ja tev kaut kas nepatīk, tad ar tevi parunās citi cilvēki," piedraudot, ka "pie viņa iepērkoties pilsētas biezie slāņi". Kad izpilddirektora vairākkārtējie aizrādījumi, ka tutošana jāpārtrauc, jo viņi nav pazīstami, nav līdzējuši, bet apģērbu tirgonis kļuvis vēl nekaunīgāks, Matvejevs piesolījis izsaukt apsardzi. Tad arī Evermens bez atvainošanās pazudis.

Rīgā, Patērētāju interešu aizsardzības organizācijā, Matvejevam apliecinājuši, ka apģērbs ir brāķis, bet paši "Evermen" oficiālie pārstāvji pirmo reizi uzzinājuši, ka firma izgatavo arī šāda parauga pusmētelīšus. Uzņēmējs arī noskaidrojis, ka "Evermen" īpašo apģērbu varot nopirkt veikalā "Tev" Avotu ielā, kur droši vien arī iepērkas minētie pilsētas biezie slāņi. Ne jau zaudētās naudas, bet principa pēc Matvejevs pasūdzējies arī Pašvaldības policijā, taču bez panākumiem. Bet, ja kāds interesents tomēr vēlas uzzināt, kāds izskatās "Evermen" Liepājas gaumē, tad var doties uz uzņēmēja kantori un apskatīt - tas joprojām karājas viņa birojā uz nagliņas.