Kurzemes Vārds

12:17 Trešdiena, 1. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Abonēšana arī pa telefonu

D.Kuģiniece

Kopš pagājušā gada novembra preses abonētāji Liepājā avīzes var pasūtīt arī abonēšanas centrā "Diena" - Kungu un Zivju ielas stūrī. Par to, kādas ir šā centra radītās priekšrocības, lūdzām pastāstīt tā direktori INGUNU ALEKSANDROVIČU.

- Kopš janvāra preses piegādātāji rūpējas, lai abonentu pastkastītēs laikraksti un žurnāli nonāktu līdz pulksten astoņiem rītā. Ņemot vērā klientu vēlmes, abonēšanas centrs ir reorganizējis preses piegādi, un tagad "Kurzemes Vārds" pie abonentiem nonāk jau ap pulksten 6 rītā, savukārt presi, kas jāved no Rīgas, pastkastēs nogādā līdz astoņiem rītā.

Preses abonentiem centrs piedāvā vairākas ērtības. Vispirms tā ir abonēšana uz nākamo dienu. Tas nozīmē, ka tad, ja cilvēks mēneša otrajā datumā pēkšņi saprot, ka aizmirsis pasūtīt "Kurzemes Vārdu" vai kādu citu preses izdevumu, viņš to var izdarīt jebkurā brīdī un jau nākamajā dienā saņems avīzi. Pat nav tūlīt jāsteidzas uz abonēšanas centru, bet jāpiezvana pa telefonu. Tādā gadījumā divu nākamo nedēļu laikā ir jāierodas abonēšanas centrā un jāsamaksā. Tikpat labi klients var palūgt, lai viņam aizsūta rēķinu, samaksāt ar pārskaitījumu vai, izmantojot kredītkarti, vai caur internetbanku. Ja divu nedēļu laikā nebūs samaksāts, preses piegādi pārtrauks.

Klientiem izdevīga ir preses abonēšana kredītā. Tas nozīmē, ka var pasūtīt laikrakstus visam gadam, bet maksāt pa mēnešiem. Tad tikai jāatceras, ka katru mēnesi no 1. līdz 15.datumam ir kaut kādā veidā jāatbrīvojas no noteiktas summas, un prese pienāks pastkastītē bez pārtraukuma un liekas steigas.

Ja cilvēks šaubās par savas pastkastes drošību, viņš var pasūtīto presi bez papildmaksas saņemt abonēšanas centrā "Diena" vai arī iegādāties centra piedāvātās pastkastes. Tikpat labi iespējams saņemt presi ar specpiegādi - tas nozīmē, ka pastnieks klientam uznesīs laikrakstus un žurnālus jebkurā stāvā, piezvanīs pie durvīm un atdos tos rokās. Par šo pakalpojumu gan iekasē papildsamaksu.

Tā kā abonēšanas centrā pasūtījumu pieņemšana un apstrāde notiek datorizēti, tad klientam nav nepieciešams pirkt un izpildīt kvīti, vienīgi jāapsēžas pie operatora galdiņa un jāizsaka sava vēlēšanās. Ja abonents maina adresi vai uz laiku izbrauc, arī presi iespējams pāradresēt uz citu adresi, pat uz citu pilsētu, ja tā atrodas abonēšanas centra "Diena" apkalpes robežās.