Kurzemes Vārds

15:17 Otrdiena, 22. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Zagļi pēc darba dodas dzert un izklaidēties ar meitenēm

Gundars Matīss

Valsts policijā informēja, ka pēdējo dienu laikā Liepājas pilsētā un rajonā reģistrēti vairāki likumpārkāpumi, galvenokārt zādzības. Visvairāk cietis kāds Priekules uzņēmējs.

12.martā reģistrēta viena no pēdējo dienu lielākajām zādzībām. Tā izdarīta Priekulē. No rīta konstatēts, ka garnadži uzlauzuši ārdurvis un iekļuvuši kafejnīcā "Katrīna", kas atrodas Aizputes ielā. Zagļi uzlauzuši vairākus spēļu automātus un no tiem paņēmuši 400 latu. Acīmredzot garnadži nosprieduši, ka veiksmīgo ielaušanos vajadzētu atzīmēt, tāpēc paņēmuši dažādu alkoholisko dzērienu pudeles, dārgo konjaku "Hennessy" ieskaitot. Saimnieks konstatējis, ka pazuduši arī 24 iepakojumi ar prezervatīviem "Papardes zieds". Kopējos zaudējumus vēl aprēķina, taču šķiet, ka tie būs visai iespaidīgi. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē informēja, ka vainīgos pagaidām nav izdevies notvert. Visticamāk tiks ierosināta krimināllieta.

Vairāk paveicies kādai sievietei, kura Baltijas ielā 13 remontējusi dzīvokli. No telpām pazuduši tapešu ruļļi, elektroierīces un citas mantas. Kopējie zaudējumi - 80 latu. Par zādzību un vardarbību sūdzējies arī 1979.gadā dzimušais Oļegs S. 11.marta naktī netālu no naktskluba "Pablo" Zivju ielā pie viņa pienākuši vairāki agresīvi noskaņoti jaunieši un provocējuši uz kautiņu. Oļegs novilcis ādas jaku un sākusies dūru cīņa. Pēc kautiņa vīrietis konstatējis, ka jaka, kurā bijusi arī pase, ir nozagta. Cietušais uzskata, ka viņam nodarīti 110 latu lieli zaudējumi. Mediķu palīdzība viņam nav bijusi vajadzīga.

Sūdzas par vardarbību skolā

Policijā saņemts iesniegums, ka 8.martā Grobiņas vidusskolas telpās 1988.gadā dzimušo Edgaru B. piekāvuši trīs skolēni. Bijušas aizdomas, ka pēc incidenta cietušajam ir lauzta roka, tāpēc viņš nosūtīts pie tiesu medicīnas ekspertiem.

Zaķis vadā krāsainos metālus

12.marta vakarā 6.maršruta autobusā Pašvaldības policijas darbinieki aizturēja kādu vīrieti, kas nevarēja uzrādīt braukšanas talonu. Vladimirs ar smago somu kārtības sargiem šķitis aizdomīgs. Konstatēts, ka nekur nestrādājošais 40 gadu vecais zaķis somā ved lielus krāsainā metāla krājumus. Vladimiru nogādāja valsts policijas dežūrdaļā, lai noskaidrotu, kur viņš ņēmis metālu.

Sievietei apdeg seja

13.marta naktī ugunsgrēks izcēlies Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā 19. Tur aizdegušās dzīvokļa ārdurvis. Mēģinot noslāpēt liesmas, kāda 1965.gadā dzimusī sieviete guvusi sejas apdegumus. Ievainojumi nav bijuši tik nopietni, lai cietušo vajadzētu ievietot slimnīcā.

Bet 12.marta naktī ugunsdzēsēji izsaukti uz Atmodas bulvāri 12a. Tur vīrietis neuzmanīgi smēķējis gultā un aizdedzinājis segu. Vieglprātīgais pīpmanis izglābts. Tās pašas dienas naktī 14.novembra bulvārī degusi dārza mājiņa. Ugunsnelaimes iemeslus noskaidro.