Kurzemes Vārds

23:54 Svētdiena, 27. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Trauma darbā

Valsts policijā saņemts iesniegums no Kurzemes Reģionālās valsts darba inspekcijas, kurā kārtības sargi tiek informēti par negadījumu uzņēmumā "Liepājas sērkociņi." Tur 4.aprīlī Astrīdai T. etiķešu līmējamā mašīnā esot saspiesti divi pirksti.

Aizturēti uz aizdomu pamata

Par dzīvokļa apzagšanu Alejas ielā 24 aizturēts 1984.gadā dzimušais Renārs S. un divus gadus jaunākais Maksims S. Mitekļa durvis bija uzlauztas un aiznesti dažādi instrumenti, santehnika, radioaparāti un sadzīves tehnika 250 latu vērtībā. Ierosināta krimināllieta.

Kabelis no mototrases

21.aprīlī konstatēts, ka "Laumas" mototrases teritorijā izrakta tranšeja, no kuras izcelts un nozagts augstsprieguma kabelis. Tā garums 28 metri. Vainīgos meklē.

Vispirms pa seju

Nepatīkamus brīžus piedzīvojis 1965.gadā dzimušais Igors M., kuram Tirgus ielā 53 kāds gadījuma rakstura paziņa iesitis pa seju un no dzīvokļa aiznesis gan televizoru, gan videomagnetofonu. Mantu vērtība - 156 lati.

Sabojā automašīnas

20.aprīlī bojājumi nodarīti Kristīnes R.automašīnai, kas atstāta Meža ielā pie 41.mājas. Braucamajam sasisti aizmugures lukturi un nolauzta logu tīrītāja slotiņa. Savukārt kāds cits iekļuvis Edgara L. garāžā F.Brīvzemnieka ielā un piesavinājies 20 latu vērto akumulatoru.

Grāmatu un kompotu nenozaga

1962.gadā dzimušais Nauris Jautaiķis veikalā Siļķu ielā 20 aizturēts par zādzību. Šis vīrs mēģinājis piesavināties grāmatu par 1 latu un 37 santīmiem, taču lasīšanas prieki nesanāca. Veikalā "Apsīte" pieķerts Igors Karpenko, kurš zaga, bet nenozaga 45 santīmus vērto persiku kompotu.

Kaujas pie "Liedaga"

20.aprīlī pirms pusnakts netālu no naktskluba "Liedags"cietuši divi vīrieši. Vispirms četru jauniešu bariņš piesējies 1976.gadā dzimušajam Jurijam K. Pēc kautiņa cietušais secinājis, ka viņam no kabatas pazuduši pieci lati un dzīvokļa atslēgas, bet pēc neilga laika Eduardam B. uzbrucēji atņēmuši 13 latus un mobilo telefonu. Lietas apstākļus noskaidro.

Apzog dzīvokļus

21.aprīlī Slimnīcas ielā 15 apzagts dzīvoklis. Pazudis dušas krāns, radioaparāts, telefons. No dzīvokļa Turaidas ielā 10 aiznests televizors "Samsung" un elektroniskais pulkstenis.

Neko neatceras

Pilnīgi neko par notikušo policistiem nav spējis pastāstīt 1978.gadā dzimušais Vjačeslavs K., kurš pēc krietnas iedzeršanas 22.aprīļa naktī pamodies kādā dzīvoklī Krūmu ielā 34. Apjēdzis tikai to, ka viņam nozagta ādas jaka, apavi un magnetofons. Kas to būtu varējis izdarīt - nekādu ziņu.

Piekāvis meiteni

Saņemts Annas D. iesniegums, ka 21.aprīlī viņas trīspadsmit gadus veco meitu piekāvis kāds Vjačeslavs. Kas bijis par iemeslu konfliktam un kādi bijuši lietas apstākļi - policija noskaidro.

Zaķis iekrīt otrreiz

20.aprīlī pirms pulksten 23 Pašvaldības policijas iecirknī ieveda 1941.gadā dzimušo, iereibušo Jāni E., kurš bija aizturēts tramvajā, kur brauca bez talona. Vīrs vispirms sniedzis nepatiesas ziņas par sevi un tikai tad, kad viņam no kabatas izkritusi darba apliecība, nācies atklāt savu īsto vārdu. Tad aizturētais sācis ļoti lūgties, lai protokolu nestāda, citādi darba vietā būšot nepatikšanas. Kārtībnieki bija saprotoši un izteica mutisku brīdinājumu. Bet ko Jānis? Ticis ārā no Pašvaldības policijas iecirkņa, viņš soļoja uz valsts policijas dežūrdaļu, lai pasūdzētos, ka - Lielās ielas iecirknī ticis piekauts! Galu galā lietas apstākļus noskaidroja un vīram ieteica prātīgi doties mājās. Nākamajā dienā Jāni E. atkal aizturēja tramvajā un atkal bez braukšanas biļetes. Šoreiz no protokola sastādīšanas un naudas soda samaksas zaķim neizdevās izvairīties.

Aizveda uz tiesu

Svētdien pulksten piecos pēcpusdienā apsardzes darbinieki uz Pašvaldības policijas iecirkni no ledushalles aizveda 1978.gadā dzimušo Dmitriju B., kurš, būdams krietni iereibis, traucēja izstādes dalībniekiem novākt stendus. Gan aizturot, gan policijas iecirknī aktīvais palīgs necenzēti lamājās, palaida rokas un pretojās policistiem. Pēc atskurbšanas Dmitriju aizveda uz tiesu, kur izskatīja viņam sastādītos administratīvos protokolus.

Trīs bērni pagrabā

21.aprīlī pulksten vienos naktī M.Ķempes ielas 5.mājas pagrabā aizturēti piecpadsmit gadus vecie Vladimirs K. un Andrejs H., kā arī trīspadsmit gadus vecā Rūta J. Jauniešus vispirms nogādāja iecirknī un, pēc viņu dzīvesvietu noskaidrošanas, aizveda mājās. Vecākiem sastādīti administratīvie protokoli.