Kurzemes Vārds

05:44 Trešdiena, 30. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Drāts

B/o "Vecliepāja" nesniedz ziņas par dzīvokļiem, kuros īrnieki ir miruši. Parāds par īri mākslīgi tiek audzēts. Dzīvokli privatizējot, parādu pierēķina klāt.

Lūgums tiem, kas piesavinājās melnu kaķīti, atdot to tur, kur paņēmāt.

Lūdzu atsaukties cilvēku, kas palīdzētu atrast ūdeni zemes gabalā adatas ieskalošanai, pa tālruni 3486065.

No Vītolu ielas: skaļā mūzika koncertdārzā "Pūt, vējiņi!" traucē naktsmieru tuvējo māju iedzīvotājiem.

No pacientes: sirsnīga pateicība homeopātijas ārstei Ingai Gundmanei. Jūs esat īsta brīnumdare.

No pensionāres: kādā frizētavā uz lūgumu nokrāsot un izveidot vajadzīgo formu uzacīm man sarunāja rupjības, nelaboja un aizsūtīja pie cita meistara. Bija ļoti patīkami, kad salonā "Liedags" mani sagaidīja un apkalpoja ļoti laipni un kulturāli cilvēki, kas izpildīja manu lūgumu.

Saldovera kungs, "Liepājas miesnieka" strādniekiem apsolījāt līdz 1.maijam izmaksāt 5 - 6 mēnešus nesaņemto algu. Solījāt, ka strādās "Liepājas pelmeņi". Kur ir jūsu solījums un ko mums darīt tālāk?

Izsaku līdzjūtību liepājniekiem sakarā ar "Kurzemes piena" bojāeju. Ļoti skumji, ka Liepājai vairs turpmāk nebūs savs piena kombināts, kas pastāvēja gadiem ilgi pie visām valdībām. Saldovera kungs, tēlodams diktatoru, kopā ar savu galveno grāmatvedi Sņeguru to nogremdēja bez sirdsapziņas pārmetumiem. Vai šis karjerists un caurkritušais deputāts, kas noved līdz bankrotam un izsaimnieko tik spēcīgu un senu uzņēmumu, un bezgalīgi ir tiranizējis savus darbiniekus, tiešām paliks nesodīts?

Kungi, 148000 latu ir liela nauda, ko nedrīkst dedzināt. Tautas pārstāvis Liepājā paskaidros valsts likuma iespējas par kontrabandas cigaretēm. Lai pārdod un naudu izdala tiem, kas ir trūkumā.

No pensionāres: izsaku lielu pateicību Grobiņas pagasta pašvaldības komunālo pakalpojumu inženierim, deputātam Veita kungam par man sniegto palīdzību svētdien, ziedojot tik daudz no sava brīvā laika. Es esmu gandarīta par savu izvēli balsojot. Lai tādi būtu visi deputāti.

Pensionāru kolektīvs: 3.skolas direktor, likvidējiet savu diskotēku, tur notiek dzeršana.

Inga Taubenberga lai piezvana pa tālruni 3474735.

Kas varētu savākt makulatūru? Zvanīt 3438497 pēc 21.