Kurzemes Vārds

06:49 Trešdiena, 30. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Vīrieša līķis egles galotnē karājies pusotru gadu

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē informēja, ka pagājušās nedēļas nogalē Liepājas pusē atrastas divu pašnāvnieku mirstīgās atliekas. 19.maijā nepatīkamus brīžus nācies piedzīvot Sakas pagasta Varavīksnes māju saimniekiem. Viņi devušies apgaitā pa vietējo mežu un pamanījuši, ka egles galotnē virvē karājas satrūdējis cilvēka līķis. Izsaukta policija, kas noskaidrojusi, ka tās ir 43 gadus vecā Aizputes iedzīvotāja Ivara mirstīgās atliekas. Viņš pazudis jau 1999.gada novembrī. Visticamāk, ka vīrietis pirms pusotra gada uzkāpis 25 metrus garās egles galotnē un pakāries, taču līdz šim mirušo neviens nebija pamanījis.

58 gadus vecās Elvīras līķis 19.maijā atrasts dzīvoklī Grīzupes ielā 16. Sieviete labprātīgi šķīrusies no dzīves pakaroties. Pašnāvības iemeslus vēl noskaidro.

Uzbrūk Aizputes kokmateriālu ražotājiem

Pagājušās nedēļas beigās no laupītājiem un zagļiem cietušas divas Aizputes kokmateriālu ražošanas firmas. Ap pulksten 5.30 pagaidām nenoskaidroti noziedznieki ielauzušies SIA "Divaldi" teritorijā, kas atrodas Liepājas ielā. Ļaundari vispirms nežēlīgi piekāvuši uzņēmuma sargu - 57 gadus veco Jāzepu, bet pēc tam iekļuvuši kantora telpās un izsvaidījuši dokumentus, taču neko nav paņēmuši. Savainoto sargu atradis uzņēmuma saimnieks. Mediķi cietušajam konstatējuši galvaskausa lūzumu, smadzeņu satricinājumu un sistas brūces galvā. Jāzeps pagaidām nevarot sīkāk pastāstīt par uzbrukumu.

Vēl saņemts iesniegums, ka 18.maijā Aizputē, Austrumu ielā pazuduši 35 kubikmetri zāģmateriālu. Acīmredzot, koksne bijusi visai vērtīga, jo īpašnieki ziņojuši, ka zagļi radījuši 1200 latus lielus zaudējumus.

Sadur nepaklausīgo vīru

18.maija vakarā no dzīvokļa Viršu ielā 9/11 uz Centrālo slimnīcu ar durtu brūci krūtīs aizvests 30 gadus vecais Vitauts. Policija noskaidrojusi, ka piektdienas vakarā vīrietis kopā ar draugiem dzīvoklī lietojis alkoholu. Pēkšņi mājās pārradusies Vitauta civilsieva un izteikusi savu neapmierinātību par vētraino uzdzīvi. Strīda karstumā 29 gadus vecā Viktorija paķērusi nazi un iedūrusi dzīvesbiedram krūtīs. Par laimi, asmenis nav skāris sirdi, tāpēc ir cerības, ka vīrietis atveseļosies.

Apzog automašīnas

19.maija naktī Turaidas ielā zagļi caur jumtu iekļuvuši garāžā, kur stāvējusi automašīna VAZ 2101. Garnadži paņēmuši magnetolu un aizbēguši.

18.maija naktī zagļi sabojājuši Liepājā, Celmu ielā atstātās automašīnas "Volkswagen" durvju slēdzeni, taču salonā nav spējuši iekļūt. Spēkrata saimnieks uzskata, ka viņam radīti 25 latus lieli zaudējumi. Tajā pašā naktī nezināmi ļaundari pie E.Tisē 54.nama sabojājuši VAZ 21063 durvis un priekšējo stiklu. Zaudējumi 25 lati.

Aizbēg ar telekartēm

Policijā saņemts iesniegums, ka 17.maijā ap pulksten 19 M.Ķempes ielā atklāti apzagts Preses apvienības kiosks. Pie būdiņas pienākuši četri pusaudži un, izmantojot brīdi, kad pārdevēja novērsusi uzmanību, viens no zēniem iebāzis roku aiz skatloga, paķēris 4 telekartes 16 latu vērtībā, bet pēc tam kopā ar draugiem aizbēdzis.

Aiznes televizoru

18.maijā apzagts dzīvoklis Daugavas ielā 7. Saimnieks sūdzējies, ka garnadži aiznesuši televizoru "LG", kura vērtība ir 225 lati.

Saguris apmeklētājs iekrīt vitrīnā

19.maijā ap pulksten 14 Brīvības ielā trauksmi cēlušas veikala "Berno 2" pārdevējas. Kāds saguris klients iekritis divās vitrīnās un tās saplēsis. Vainīgais - 55 gadus vecais Nikolajs tirgotājiem radījis 8 latus lielus zaudējumus.

No fermas pazūd tehnika

20.maija rītā atklāts, ka Dunikas pagastā apzagta Sudargu ferma. Garnadži atlauzuši durvis un aiznesuši kompresoru, dažādas urbjamās iekārtas, kā arī četras pieslienamās kāpnes. Kopējie zaudējumi - 504 lati.