03:33 Pirmdiena, 23. septembris

Vieglatlētiem septiņas godalgas

Latvijas jaunatnes un junioru meistarsacīkstēs vieglatlētikā septiņas godalgas izcīnīja mūsu pilsētas "Daugavas" sporta skolas vieglatlēti. Kā pastāstīja treneris Jēkabs Kupšis, kā augsvērtīgākā vērtējama Irinas Štūlas sudraba godalga 1500 m distancē, kuru liepājniece veica 4:49,13, tādējādi krietni uzlabojot savu personīgo rekordu. Sudraba godalgu Štūla izcīnīja arī 3000 m distancē. 200 m distancē par sacensību uzvarētāju kļuva Reinis Rozītis, savukārt 400 m šis sprinteris bija otrais. Otrais 1500 m distancē bija arī Kaspars Kirpičenoks, bet augstlēkšanā nepārspēts palika Kārlis Valdmanis.

"Stiga" pulcē labākos

Sporta un kultūras pilī notikušās galda tenisa inventāra ražotājfirmas "Stiga" turnīrā jauniešiem piedalījās visi labākie Latvijas jaunie galda tenisisti. No liepājniekiem labākais bija Reinis Burģis, kas savā vecuma grupā kļuva par sacensību uzvarētāju.

Vingrotāju meistarība aug

Latvijas Jaunatnes sporta centra meistarsacīkstēs mākslas vingrošanā lielisku panākumu Latvijas labāko vingrotāju konkurencē guva Liepājas Vingrošanas sporta skolas treneru Tatjanas Ņikitinas un Zojas Meškovas audzēkne Marina Kisluhina, kas savā sporta klasē kļuva par sacensību uzvarētāju, pirmo reizi savā karjerā apsteidzot sīvāko konkurenti no Rīgas. Vēl no liepājniecēm godalgotajā vietā ierindojās Tamāra Bakuradze, kas savā meistarības grupā bija trešā.

Finālā visiem uzvaras

Daugavpilī starptautiskajā boksa turnīrā jauniešiem veiksmīgi cīnījušies Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkņi. Kā vēsta treneris Kārlis Knitners, no sešiem sacensībās startējušajiem liepājniekiem pieci iekļuva finālā, kur visi arī izcīnīja uzvaras. Nepārspēti Daugavpilī palika Germans Grekovs, Mareks Kripsevičs un Andrejs Sotivoldijevs, Aivars Romanovskis un Aleksandrs Maslovs, turklāt pirmie trīs savas cīņas uzvarēja ar redzamu pārsvaru. Klaidam Kodolam šajās sacensībās trešā vieta.

Karatisti gūst panākumus Holandē

Vienpadsmit mūsu pilsētas karatē kluba "Krasts" sportisti piedalījās starptautiskajā turnīrā Holandē, kur spēkiem mērojās deviņu valstu pārstāvji. Atsevišķās klasēs un kategorijās liepājniekiem izdevās izcīnīt astoņas godalgotās vietas. Pa divām uzvarām Oskara Gertnera un Gunāra Gertnera kontā, bet vienu čempiona kausu izcīnīja Valentīns Paņica. Mārtiņš Reteris, Nauris Štolcs un Viktors Tukačovs ierindojās otrajās vietās.

Senioriem spēks vēl turas

Latvijas čempionātā pauerliftingā senioriem savu meistarību apliecinājuši domes deputātam Ārim Ozoliņam piederošā sporta kluba "Baltika" vīri. Savās svara kategorijās par sacensību uzvarētājiem kļuva Normunds Tanons un Viktors Pevko, turklāt Viktoram izdevās labot Latvijas rekordu senioriem stieņa spiešanā guļus, un tas tagad ir 230 kg. Absolūtajā vērtējumā Pevko spēja ierindoties otrajā vietā.