Kurzemes Vārds

14:33 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Saņemot kurvīti, saplēš meitenei jaku

Pašvaldības policijas preses dienests informēja, ka otrdiena un nakts uz trešdienu pilsētā aizvadīta mierīgi un vienīgie ievērības cienīgie notikumi risinājušies pazemes mūzikas klubā "Pablo". Īsi pirms vieniem naktī Pašvaldības policijas dežūrdaļā Lielā ielā 3 nogādāja 1986.gadā dzimušo Aleksandru Z., kas stiprā reibuma stāvoklī pie kluba ieejas, protestējot pret kasieres un apsardzes darbinieka aizliegumu ieiet klubā (ieeja atļauta tikai pilngadīgām personām), bija sākusi nepiedienīgi uzvesties un apveltīja abus kontrolierus ar necenzētiem vārdiem. Tā kā tas četrpadsmitgadīgajai meitenei bija jau ceturtais administratīvais pārkāpums, tika sastādīts protokols un iekasēts naudas sods.

Vēl pēc pusstundas īslaicīgās aizturēšanas kamerā ievietoja 1977.g. dzimušo Valmieras rajona Mazsalacā dzīvojošo Mareku P., kas klubā "Pablo" kādai meitenei pēc viņas atteikuma iet dejot bija saplēsis jaku un solījis ar viņu izrēķināties.

"Opel" Lielā ielā notriec riteņbraucēju

22.maijā ap pulksten 8 Lielā ielā netālu no Tramvajtilta satiksmes negadījumu izraisījis automašīnas "Opel Ascona" vadītājs. Viņš mēģinājis apdzīt kādu riteņbraucēju, taču manevrs nav izdevies. Spēkrats slīdējis pa asfaltu, aizķerot un notriecot velosipēdistu. Pēc tam automašīna iebraukusi pretējā kustības joslā, kur notikusi sadursme ar mikroautobusu "Latvija". Riteņbraucēju aizveduši uz Centrālo slimnīcu un smagā stāvoklī ievietojuši Reanimācijas nodaļā. Cilvēki, kas braukuši mikroautobusā un vieglajā automašīnā, nav cietuši.

Svešinieks atņem mobilo telefonu

Policijā saņemts iesniegums, ka 22.maijā pie mājas Strazdu ielā 8 kādam 18 gadus vecam jaunietim atņemts mobilai telefons. Pie Alekseja esot pienācis nepazīstams vienaudzis un pieprasījis naudu, taču puisim tās neesot bijis. Tad svešinieks pamanījis Alekseja kabatā mobilo telefonu un pieprasījis to atdot. Puisis pasniedzis kāroto mantu, taču pēc brīža laupītājs atkal atgriezies un paziņojis, ka nespēj piezvanīt, tāpēc licis Aleksejam telefonu atkodēt. Jaunietis paklausījis un pēc tam gājis uz policiju sūdzēties, bet svešinieks devies sev vien zināmās gaitās.