Kurzemes Vārds

01:36 Sestdiena, 26. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Vasaras kafejnīcas apmeklētāju gaidās

Sarmīte Pujēna

Saulīte jau smaida, kā dzied vienā bērnu dziesmiņā, tikai siltuma vēl tā pamaz. (Varbūt Liepājas uzņēmējiem arī jāsāk domāt par infrasarkano staru lampu iegādi, kādas jau izmanto rīdzinieki, lai drēgnajā Latvijas vasarā sasildītu klientus?) Tomēr vasaras kafejnīcu īpašnieki sāk pamazām tīstīties ārā no ziemas miega.

Sevišķi tas pamanāms Jūrmalas parkā, kur pilnā sparā jau darbojas "Banga", "Vīzija", SIA "Rīts 1" kiosks, SIA "M Forma" kafejnīca. Nupat apmeklētājus jau gaida arī agrāk pazīstamā kafejnīca "Medūza", kas tagad mainījusi gan izskatu, gan saimniekus - kopš pērnās vasaras šo vietu parkā īrē kafejnīcas "Trīs sivēni" īpašnieki SIA "Pārsla 1". Viens no viņiem - Valdis Lagzdiņš - pastāstīja, ka pērnā vasara pagājusi, kārtojot formalitātes, bet šovasar gan ar pašvaldības, gan pašu spēkiem sakārtotajā laukumā pilnīgi atjaunotā kafejnīca jau sākusi darbu. Par virtuvi runājot, "Medūza" tāpat kā "Trīs sivēni" piedāvā gan picas, gan otros ēdienus, alu utt. Bet par to jau katrs pārliecināsies pats.

Domes Uzņēmējdarbības nodaļā apstiprināja, ka pagaidām visvairāk atļauju vasaras tirdzniecībai izsniegts tieši Jūrmalas parka teritorijā. Šogad interesi par šo pilsētas daļu izrādījusi arī viena Rīgas firma - "Kamielis". Arī blakus Glābšanas stacijai drīz vien sākšoties vasaras tirdzniecība.