Kurzemes Vārds

00:56 Sestdiena, 26. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Atkal konkurss Latvijas labākais veikalnieks un krodzinieks 2001

Daiga Mikuļska

Liepājas Tirgotāju asociācijas vadītāja Valda Rašmaņa aicināti, Rajona padomē pulcējās konkursa "Latvijas labākais veikalnieks un krodzinieks 2001" žūrijas locekļi. Konkursu jau sesto gadu pēc kārtas organizē Latvijas Tirgotāju asociācija, aicinot tajā iesaistīties arī savas nodaļas.

Konkursa "Latvijas labākais veikalnieks un krodzinieks 2001" galvenais mērķis ir panākt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas kultūras uzlabošanu, tirgotāju un krodzinieku profesionalitātes paaugstināšanu, labāko tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumu, kā arī to darbinieku popularizēšanu. Pērn uz visas Latvijas konkursu izvirzīja 23 Liepājas un rajona veikalus, ēdināšanas iestādes un pakalpojumu sniedzējus. Par uzvarētājiem atzina restorānu "Oskars", veikalus "Līvānu stikls", "Ave sol", elektropreču salonu "Elektra", viesu māju "Poriņš".

Savas kandidatūras var izvirzīt ne tikai uzņēmēji paši, bet arī ikviens liepājnieks vai rajona iedzīvotājs. Izveidotas šādas pamatgrupas, - pārtikas preču; jaukto preču; rūpniecības preču; specializētie veikali; tirdzniecības centri; vietējie objekti; vairumtirdzniecības bāzes; tirgi; aptiekas; degvielas uzpildes stacijas. Ja iepatikusies kāda tirdzniecības vieta, ēdināšanas iestāde vai pakalpojumu sniedzēju darbnīca, ja tur strādājošie ir sava amata meistari, tad neturiet sveci zem pūra, bet iesakiet, jūsuprāt, labākos Liepājas Tirgotāju asociācijas vadītājam Valdim Rašmanim, kurš zvanītājus uzklausīs pa tālruni 3480205 un apkopos iegūtās ziņas. Diviem zvanītājiem sagādātas pārsteiguma balvas.