Kurzemes Vārds

03:16 Sestdiena, 26. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Piesakās tuvi un tāli viesi

Sarmīte Pujēna

Pilsētas domē saņemtas ziņas par vairāku delegāciju iespējamo viesošanos Liepājā.

Domes Vides nodaļas vadītāja Māra Zeltiņa informē, ka plaša delegācija gatavojas ierasties uz Zilā karoga pasniegšanas pasākumu. Paredzams, ka tas notiks 10.jūnijā, un uz šo ceremoniju ieradīsies Vides aizsardzības kluba prezidents Arvīds Ulme, Zilā karoga nacionālais koordinators Jānis Ulme, Zilā karoga Nacionālās žūrijas priekšsēdētājs vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Vladimirs Makarovs, Satiksmes ministrijas, Labklājības ministrijas, Nacionālā vides veselības centra, Pašvaldību savienības, Valsts tūrisma attīstības aģentūras pārstāvji - pavisam ap 30 lūgto viesu. Pasākuma rīkošanai Liepājas dome atvēlējusi 1500 latus, lai varētu noorganizēt arī plašu izklaides pasākumu programmu ikvienam liepājniekam - pludmales skrējienu, smilšu skulptūru veidošanas sacensības, pūķu parādi, bezmaksas atrakcijas bērniem.

No Tatarstānas saņemta ziņa, ka šīs republikas Tirdzniecības ministrijā un Ārlietu ministrijā tiek gatavota delegācija vizītei uz Liepāju. Par to savā vēstulē Pilsētas domes priekšsēdētāju U.Sesku informējis ministra vietnieks V.Vahitovs. "No savas puses apliecinām gatavību attīstīt tiešos ekonomiskos sakarus starp mūsu republikas un Liepājas pilsētas un SEZ uzņēmumiem un organizācijām."

V.Vahitovs uzsver, ka U.Seska vizīte 2001.gada janvārī iezīmēja sadarbības iespēju paplašināšanās iespējas, un tas varētu būt pirmais solis šajā virzienā. Tatarstānas delegācija Liepāju pirmo reizi apmeklēja 2000.gada rudenī, savukārt 2001.gada janvārī atbildes vizītē Tatarstānas republiku apmeklēja U.Sesks.