Kurzemes Vārds

02:49 Sestdiena, 26. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Atbild amatpersonas

Nopirku tirgū sliktus kartupeļus. Gribu zināt, vai Liepājā ir kāda laboratorija, kur varētu pārbaudīt, vai šie kartupeļi ir pārtikai derīgi.

A/s "Liepājas Pētertirgus" direktors Gundars Milašus:

- Gadījumā, ja klients tirgū nopircis dzīvnieka izcelsmes produktu un viņam ir aizdomas, ka tas ir sliktas kvalitātes, tad to var pārbaudīt tepat tirgus administratīvajā ēkā pirmajā stāvā, kur atrodas laboratorija. Tomēr konkrētajā gadījumā, kad ir aizdomas par dārzeņiem vai arī augļiem, klientam būtu jāgriežas Vides veselības centrā, kur ir atbilstoša laboratorija.

Kāpēc, samaksājot rēķinu par elektrību pat RET pārvaldē, var pienākt brīdinājums, ka rēķins nav nokārtots? Uzskatīju, ka, maksājot tur, nevis bankā, viss ir droši un nebūs nekādu problēmu!

Rietumu Elektrisko tīklu Abonentu daļas uzskaitvede Sanita Janvare:

- Iespējams, ka klients maksājumu atnesis mazliet par vēlu un, kamēr viņa kvītis tiek iereģistrētas, RET darbinieki, kuri nodarbojas ar brīdinājumu izsūtīšanu, jau to paguvuši izdarīt. Tieši tādēļ brīdinājumā norādīts, ka pārpratuma gadījumā iespējams sazvanīties un pārliecināties, ka maksājums tiešām pienācis un nav nekādu problēmu. Brīdinājumus jau arī sūtām, lai nebūtu pārpratuma vienkārši aizmāršības dēļ, turklāt maksājumus pieņem pavisam citi cilvēki, ne tie, kuri brīdina cilvēkus par kavējumu.

Bērni no Liepājas Internātskolas nāk mājās puspliki, apzagti, bet skolā neviens par to neko nezina. Vecāko klašu meitenes 2.klases skolniecei izroboja matus.

Liepājas Internātskolas direktore Gunta Lauberga:

- Ar to matu griešanu bija īpašs atgadījums. Pie mums ieradās šīs meitenītes mamma kopā ar kādu vīrieti un gribēja uzmeklēt vainīgo, lai atdarītu viņai līdzīgi - apgriežot matus. Paskaidroju, ka par kārtību šeit atbildu es. Vēlāk atradām vainīgo, un izrādījās, ka tā ir meitene no 4.klases un viņas kopā spēlējušas frizieros. Ja godīgi, meitene nebija sūdzējusies nevienam skolā, tikai pārrodoties mājās, māte saredzēja problēmu. Ja citādi, tad audzinām nelabvēlīgo ģimeņu bērnus, kuriem vecāki nespēj sniegt vajadzīgo audzināšanu, ar kuriem ir problēmas visiem, sākot ar policiju, un mēs esam pēdējā instance, kura pūlas ko darīt lietas labā. Nav noslēpums, ka skolā ir garnadži, bet ielaistu audzināšanu ir grūti labot. Tomēr Internātskolā cenšas. Šeit ir labi skolotāji un brīnišķīgs kolektīvs.

Kad tirgū "Rāmava", putnu fabrikas stendā "Elodeja" beigs mānīt cilvēkus? Pārdod amerikāņu vistu kājas par Bauskas broileru kājām un vēl uz vietas tās sadala.

Tirgus "Rāmava" izpilddirektors Vladimirs Vačilko:

- Minētajā stendā, pats apskatīju, viss ir kārtībā. Tur pārdod gan Bauskas broileru kājas, gan ASV vistu kājas. Abu veidu produkcijai ir pielikti atsevišķi cenrāži un ir uzrakstīts, no kurienes ir produkcija. Arī produkcija stendā jau ienāk sadalīta. Starp citu, šonedēļ tirgū "Rāmava" sāk strādāt arī Ķekavas stends, un, ja klientiem ir šaubas par "Elodeja" pārdoto, viņi var iepirkt Ķekavas vistas.