Kurzemes Vārds

14:28 Piektdiena, 5. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Meiteni nogalināja ar vairāk nekā 20 naža dūrieniem

Gundars Matīss

Pagājušās nedēļas nogalē daudz darba bijis valsts policijas darbiniekiem, jo kādas 19 gadus vecas meitenes līķis atrasts dzīvoklī Toma ielā 4. Bet Aizputē līdz galam nenoskaidrotos apstākļos nosmacis zīdainis.

Liepājas Pilsētas un rajona Policijas pārvaldē teica, ka sīkākas ziņas par notikumiem Toma ielā un Aizputē Preses dienests sniegs šodien, jo turpinās izmeklēšana. "Kurzemes Vārdam" izdevās noskaidrot, ka piektdien Toma ielā 4 dzīvojošie īrnieki informējuši policiju, ka, iespējams, blakus dzīvoklī noticis kaut kas nelāgs, jo dzirdēti aizdomīgi trokšņi un palīgā saucieni. Atverot durvis, atklājusies traģiska aina. Asiņu peļķē gulējusi 19 gadus veca meitene, uz kuras ķermeņa izmeklētāji pēc tam saskaitījuši vairāk nekā 20 durtas brūces. Ir ziņas, ka slepkavība izdarīta dienu iepriekš - ceturtdienas pēcpusdienā. Noziedznieks jaunietei pārgriezis arī rīkli. Arina K. esot mācījusies Liepājas Jūrniecības koledžā.

Bet sestdien kādā dzīvoklī Aizputē nosmacis zīdainis. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus, lai pārliecinātos, vai mazulis nav miris vardarbīgā nāvē. Ir ziņas, ka zīdaiņa māte nav izcēlusies ar īpaši veselīgu dzīvesveidu. Precīzs bērna nāves iemesls būs zināms pēc tiesu medicīnas ekspertīzes.

Pašvaldības policijas Preses dienests informēja, ka naktī no piektdienas uz sestdienu nekādi nevarēja nomierināties Toma ielā 7/20 dzīvojošais Arnis V., kuru pirmo reizi administratīvā grupa apciemoja pulksten. 23.30. Kaimiņi protestēja, ka 1965.gadā dzimušais vīrietis ļoti skaļi vēlējies klausīties mūziku. Pirmajā reizē melomānu brīdināja mutvārdos, bet īsi pirms vieniem naktī, kad viņu vajadzēja apciemot atkārtoti, tika sastādīts administratīvais protokols.

Sestdienas pievakarē tika saņemts izsaukums uz mazdārziņiem, kas atrodas netālu no Centrālās slimnīcas. Aculiecinieki ziņojuši, ka vairāki jaunieši demolējot dārzu mājiņas. Ierodoties notikuma vietā, policisti aizturēja Priekulē dzīvojošos brāļus - Viesturu N. un Haraldu N., kuri ir 18 un 20 gadus veci. Notvēra arī 1974.gadā dzimušo un Liepājā, Darbnīcas ielā 3a, dzīvojošo Kasparu F. Demolētājus un garnadžus ar visiem lietiskajiem pierādījumiem - divām ar sazagtām mantām pilnām somām, nogādāja valsts policijas dežūrdaļā.

Svētdienas naktī ap pulksten trijiem policisti aizturēja Polijas pilsoni Zbigņevu R., kuram Latvijas alus bija garšojis tik ļoti, ka savas dabiskās vajadzības viesis bija nolēmis kārtot uz ielas - Stendera ielā aiz "Līvas" alus dārza. Neformālās tualetes apmeklējums izrādījās dārgs prieks. Polim bija jāšķiras no 5 latiem. Pilsētas centrā sestdienas naktī bija risinājušies vēl vairāki ievērības cienīgi incidenti, kas lielākoties bija saistīti ar mobilo tālruņu zādzībām un to nozaudēšanu.

Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā nedēļas nogali raksturoja kā visai mierīgu. Vairākās pilsētas vietās deguši gruži, taču lielāka mēroga ugunsnelaimes Liepājā un rajonā nav reģistrētas.