Kurzemes Vārds

19:14 Otrdiena, 28. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Karosta aicina

Pauls Kaufmanis

Sestdien Karostas parkā pulcējās liepājnieki, lai pievienotos aicinājumam "Nāc ciemos!" un ielūkotos karostnieku pēdējā laika veikumā. Netrūka ne atrakciju bērniem, ne arī dažādu atraktīvu priekšnesumu, ko rādīja gan vietējie kolektīvi, gan arī viesi no festivāla "Lai skan!".

Jau no paša rīta Karostas parku pieskandināja vietējo bērnu balsis, kurās noklausīties bija ieradušies ne tikai tēti, māmiņas un tuvākie radi, bet arī prāvs pulciņš citu liepājnieku. Kā pastāstīja šī projekta vadītāja Zane Jurka, galvenais akcents pasākumā likts uz to, lai Liepājas iedzīvotāji atnāktu un redzētu, ko spēj paveikt Karostas bērni, lai no liepājniekiem varētu aizbaidīt Karostas bubuli - stereotipu par Karostas negatīvo auru, kas bieži vien traucē apmeklēt dažādas kultūras, sporta un atpūtas norises šajā pilsētas rajonā.

Dienas turpmākajā gaitā bērnus izklaidēja un aicināja dažādās rotaļās arī Ceļojošais leļļu teātris, par ko īpaši sajūsminājās paši mazākie skatītāji. Vēl ar saviem priekšnesumiem un prezentācijām uzstājās mazās dāmas no "Muižnieku ligzdas", bērni no 3.pamatskolas, 8.vidusskolas filiāles, 2.bērnu mūzikas skolas, bērnudārza "Pienenīte", Kultūras un informācijas centra "[email protected]", viesi no festivāla "Lai skan!" un vēl daudzi citi kolektīvi. Koncerta noslēguma daļā vienu pēc otra varēja redzēt divu tautu ansambļus - tūlīt pēc "Atštaukām" vietu uz deju plača ieņēma krievu tautas dziesmu ansamblis "Voļņica", kas ar savu graciozo un spilgto vizuālo izskatu vien piesaistīja klātesošo uzmanību. Vēlāk arī katrs interesents varēja izmēģināt savus spēkus dziedāšanā, kad publikai tika piedāvāts brīvais mikrofons. Jau labu laiku pirms tam bērni ar spīdošām acīm skraidīja apkārt, priecādamies par iespēju kāpt uz skatuves.

Liels paldies par šo sarīkojumu jāsaka Liepājas Pilsētas domei, savu atbalstu sniedza SIA "Komandors pluss", SIA "Baltic Transshipment Center", SIA "Sonora L", i/u "Mūrnieks", SIA "Rumina un Co", SIA "Džafarovas firma", i/u "Mantuļina", SIA "Budro". Ziedus svētku dalībniekiem sagādāja i/u "Bonsajs", bet par saldumiem un konfektēm visas dienas garumā gādāja veikali "Lili", "Anna" un "Ogulājs".