Kurzemes Vārds

06:59 Ceturtdiena, 28. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Drāts

Liepājas invalīdu kultūras kluba "Draugs" valde paziņo saviem biedriem: lūdzu samaksāt biedru naudu par 2001.gadu līdz šā gada 1.jūlijam Tirgoņu ielā 25 - 2, iepriekš piezvanot pa tālruni 3480117, Arvīdam. Nesamaksāšanas gadījumā no kluba tiks atskaitīti.

Piekrītu tam cilvēkam, kurš bija nesaprašanā par pārspīlēto kapu pārraudzīšanu vai ik dienas. Neradīsim mirušo kultu! Tas taču nav normāli, ka arvien vairāk platības un nozīmīgāku vietu dzīvē aizņem kapi. Mirušajiem lai cieņas pilna atcere piemiņas dienās, bet vairāk radīsim prieku un darīsim labu citiem cilvēkiem. Iesaku mūžīgajiem kapu kopējiem labāk uzmanīt un kopt savas dzīvesvietas apkārtni.

Olga Vārna, mēs satikāmies Latviešu biedrības namā, lūdzu, piezvani Veltai pa tālruni 3429341.

No K.Ukstiņa ielas 5a: kāpēc slikti rāda kabeļtelevīzija?

Vai Liepājā kaut kur ir dakteres Irēnas Eris krēms jaunai ādai ar bioaktīvo sēru?

Pie gājēju pārejām, kur kustību neregulē ceļdedzis (luksofors), notiek raustīšanās - gājēji nezina, vai var iet pāri, braucēji nezina, kad braukt, kad ne. Kādā tālā Rietumu zemē tas ir atrisināts šādi: gājējs pie pārejas paceļ roku, tādējādi parādot, ka vēlas iet pāri.

Saimnieks no laukiem: ja redzat, ka Liepājā vai rajonā kāds iegādājies padomju laikā ražotu motobloku bez riteņiem, tad ziniet - tas ir zagts.