Kurzemes Vārds

05:19 Ceturtdiena, 1. oktobis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Drāts

10.aprīlī pulksten 11 Liepājas Neredzīgo sporta klubs rīko novusa turnīru invalīdiem.

Imant, lūdzu, piezvani Žanim. Tālrunis 3472365.

Sveicam Kasparu Zveju dzimšanas dienā! Novēlam mīlestību un veselību! Mamma, paps un brālis.

Vēlētājs: Gunāru Jaunzemu mandātu piespieda nolikt Āris Ozoliņš ar savu komandu. Bet Ozoliņš 8 gadus pēc Atmodas iztirgoja silikātrūpnīcu.

Ikviena recepte ir jāapmaksā jo ātrāk, jo labāk. Ātrāk izmirs valstī nevajadzīgie slimie cilvēki, jo darba nav pat jauniešiem. Viss, kas notiek valstī, ir ļoti rūpīgi izstrādāts genocīds pret tautu

Iesaku tiem jaunajiem cilvēkiem nostrādāt 40 gadu darbā un audzināt bernus. Mēs, vecie pensionāri, tā darījām, un, ja nav darba, tad prasiet mūsu valdībai. Pensionāri prasa tikai to, ko nopelnījuši, un neko vairāk.

No Grobiņas: Čīma kungs, neraizējieties, šis raksts nav apvainojums skolai un nekādā gadījumā jums. Visu cieņu jums un Grobiņas pamatskolai!

Lūdzu piezvanīt Ventas ielas 30.mājas saimnieku pa tālruni 3420311.

Esmu Liepājas iedzīvotāja un esmu sašutusi par benzīntanka būvi. To taču ir tik daudz! Baznīcas un Ganību ielas stūrī atkal grib celt. Bet tas ir bīstams objekts.

Par naudu, ko maksā, zvanot uz redakciju, mīļie radinieki varēja sūtīt sveicienu vēstulītē. Kādēļ jālielās ar savu mīlestību pa visu Liepāju?

Prezidentes izskatu un prasmīgo kopšanu novērtējušajam ziņotājam: tad, kad visu vecumu sievietēm būs prezidentes alga vai pensija, viņas izskatīsies daudz labāk par prezidenti, ar savu sakoptību pārsteidzot ne tikai Liepāju, bet pat Eiropu.

No bijušās rīdzinieces: novēlu sociāldemokrātiem un viņu atbalstītājiem veiksmi, izturību un strādāt ar godaprātu, jo bijušo komunistu ceļa partijā nav mazāk kā Jurkāna, un tik nekaunīgu, kā Tautas partijā, tur vispār nav.

Aizputes trasē pie apakšstacijas izcirta krūmus, bet nenovāca. Tagad tie tur mētājas juku jukām. Kad zvanīju priekšniekiem, tie atbrauca un teica, lai mēs paši vācot.

To, kas aizņēmās naudu Siļķu ielas kioskā, gaidu līdz 10.aprīlim.

Nebrīnīsimies vairs ne par ko. Var nākt pie varas kaut eņģelis. Visi vienādi. Sociāldemokrāti solīja: mēs būsim taupīgi, bet kad Saeimas deputāti paši sev palielināja algas, neviens sociāldemokrāts nebija pret, pat no 100 gudrām galvām neviens.

Lūdzu atsaukties cilvēku, kas zina, kur Liepājā var nopirkt petroleju.

Kad būs gājēju pāreja Krūmu un Siļķu ielas krustojumā? Šajā rajonā ir divas skolas un divi bērnudārzi, bet mazuļi neapstājas pie krustojuma.

Veiksmīgi un prasmīgi Karostā pilsētas uzkopšanas darbu organizē Valda kungs. Lai viņam priecīgas Lieldienas, bet jo sevišķi Valda kunga mazbērniem!

Mārtiņ Līci, vai tu vari man piezvanīt? Intars.

Lūdzu nelietot Aizputē, varbūt arī citur Liepājas rajonā, pusaudžu pārdoto medu, jo tas var būt veselībai kaitīgs. Sīkāka informācija pa telefonu 3455334, Aivaram 8., 10. vai 11. aprīlī.

Īvānam: ja likteņa spēlē ne vienmēr mēs laimi spējam gūt, tad labāk ir bēglim būt nekā pārbēdzējam.

Līvas kapos ir jauns zelta smilšu pievedums, viena ķerra maksā 5 latus. Spriežot pēc žogmalē sabērtās grants kaudzes lieluma, no tās iznāk vismaz 100 ķerru. Tātad autokrava ir 500 latu vērta. Vajadzētu naktīs to apsargāt.