Kurzemes Vārds

08:05 Ceturtdiena, 28. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Cīnīsies Latvijas izlases sastāvā Horvātijā

Ints Grasis

Ceļu satiksmes drošības direkcija jau astoto gadu rīkoja Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku sacensības. Ļoti lielā konkurencē divas vietas no četrām Latvijas izlasē izcīnīja liepājnieki - Kristīne Glode un Ronalds Simsons.

Kā pastāstīja CSDD Liepājas nodaļas priekšnieka vietnieks Anrijs Balčus, sacensības tiek organizētas, lai samazinātu satiksmes negadījumu skaitu, kuros tiek ievainoti vai bojā iet bērni. To var sasniegt, paaugstinot bērnu zināšanu līmeni satiksmes drošības jautājumos un satiksmes noteikumos, pirmās palīdzības sniegšanā cietušajam, velosipēda uzbūves un bojājumu novēršanā, kā arī velosipēdu vadīšanas meistarībā sarežģītās situācijās uz ceļa.

Konkurence bija milzīga, aptuveni trīsdesmit komandas ar sešiem bērniem katrā, tātad - vairāk nekā četrdesmit bērnu pretendēja uz vienu vietu izlasē! Tikai četri zinošākie un veiklākie sacensību dalībnieki pārstāvēs Latviju Eiropas sacensībās, kas šogad notiks Horvātijā. Iepriekšējā gadā Latvijas izlase startēja Vācijā, Hannoverē un 24.komandu konkurencē izcīnīja 2.vietu.

Atbalstītāju pulkā jāmin: "Orbit" ar košļājamām gumijām, "Coca-cola" ar atspirdzinošiem dzērieniem, bērnu laikraksti "Laba" un "Spicā". Balvas bija sarūpējusi arī CSDD.