Kurzemes Vārds

05:11 Otrdiena, 31. marts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Cietušais aiztur mājas apzadzēju

Pirmdien pulksten 10.46 vīrietis pa telefonu informējis Pašvaldības policijas dežurantu, ka pa Ganību ielu ratiņos vedot zagtas mantas - iepriekšējā naktī no privātmājām Zāļu ielā 46 un 48 paņemtos apkures radiatorus, kaļķi un citus būvmateriālus. Zvanītājs, kas izrādījās viens no cietušajiem, līdz administratīvās grupas ierašanās brīdim sekoja zaglim un ik pa brīdim pa telefonu informēja dežurantu par noziedznieka atrašanās vietu. Vainīgo - 1962.gadā dzimušo un Ganību ielā 29 dzīvojošo Vladimiru J., kopā ar lietiskajiem pierādījumiem nogādāja valsts policijas 1.iecirknī Rakstvežu ielā 7.

Skolēni atklājuši aktīvu atpūtas sezonu

Kā liecina valsts un Pašvaldības policijās apkopotā informācija, vasaras brīvlaikā vairāk dažāda veida likumpārkāpumus izdara skolas vecuma bērni. Piemēram, pirmdien pulksten 18 Pašvaldības policijas Nepilngadīgo lietu nodaļā tika saņemts izsaukums uz Graudu ielu 34, kur jaunieši mēģinot aizdedzināt šķūnīšus. Līdz kārtības sargu ierašanās brīdim vainīgās personas bija izklīdušas.

Tajā pašā vakarā neilgi pirms pusnakts Klaipēdas ielā pie veikala "Pērle" kāds jaunietis uzbrucis 1929.gadā dzimušajai Marijai P. Puisis izrāvis sievietei no rokām somu un aizbēdzis. Pensionāre sūdzējusies, ka viņai nolaupīti 5 lati un braukšanas mēnešbiļete.

Pirmdienas vakarā ap pulksten 21 vēl viens incidents noticis Graudu ielā 58. Vairāki jaunieši gājuši garām Preses apvienības kioskam un izsituši stiklu. Vainīgos nav izdevies notvert.

Neatdod automašīnu

Policijā saņemts Oskara R. iesniegums, kurš sūdzējies par krāpnieku. Vīrietis esot noīrējis automašīnu "Volkswagen Golf" un kādu laiku ļāvis ar to pavizināties Kungu ielā sastaptajam paziņam Arnim, taču draugs pazudis ar visu spēkratu. Kur meklēt negodīgo paziņu, Oskars nezinot.

Zog zobu birstītes un limonādi

11.jūnijā Liepājā, veikalā "Parks 5" aizturēts 1977.gadā dzimušais Arturs G., kurš mēģinājis nozagt divas zobu birstītes, bet veikalā "Krasts" notverts 16 gadus vecais Ruslans, kurš no tirdzniecības telpām centies iznest limonādes pudeli.

Sūdzas par vienaudža uzbrukumu

Policijā saņemta sūdzība, ka 10. jūnijā 8.vidusskolā izcēlies kautiņš. Tā laikā 1985.gadā dzimušajam Edgaram R. pa lūpu iesitis Viktors, kurš mācās paralēlklasē.

Zēnu nodod vecmāmiņas aprūpē

11.jūnijā ap pulksten 21 no 1905.gada ielas 33 pie vecmāmiņas, kas dzīvo Sakņu ielā 12, Pašvaldības policija nogādāja 1995.gadā dzimušo Ediju K. Zēns vecāku dzīvoklī esot audzināts antisanitāros apstākļos un bez pienācīga uztura.