Kurzemes Vārds

13:09 Trešdiena, 22. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Lauksaimniekiem perspektīvs veikals

Vakar Grobiņā bijušās starpkolhozu savienības teritorijā aiz individuālā uzņēmuma "Grobiņas ziedi" siltumnīcu kompleksa vienā no angāriem atklāja akciju sabiedrības "Saldus labība" veikalu, kurš paredzējis piedāvāt pircējiem plašu lauksaimniecības preču sortimentu.

Zemnieki, kas angāru jau paguvuši apmeklēt, ar šo tirdzniecības punktu saista diezgan lielas cerības. Tas tāpēc, ka veikals tapis kaimiņrajona labības pārstrādātājiem sadarbojoties ar Zemnieku federācijas rajona nodaļas dibināto SIA "Lauksaimniecības produkcijas mārketinga centrs", un, kā izteicās tā valdes priekšsēdētājs Armands Būda, lauksaimniekiem šeit būs paredzētas ne tikai dažādas cenu atlaides, bet arī iespējas iegādāties preces pret samaksu ar graudiem. Turpat blakus veikalam Mārketinga centrs plānojis nākotnē izvietot un fasēt no audzētājiem, saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem, saņemto lauksaimniecības produkciju, par kuru jau interesi esot pauduši vairāku Rīgas tirdzniecības firmu vadītāji un pārstrādātāji. Tas nozīmē, ka mūsu rajonā, pateicoties Zemnieku federācijas nodaļas valdes pūliņiem, beidzot sācis veidoties perspektīvs lauksaimniecības darījumu komplekss, kur ikviens lauksaimnieks būs gaidīts cilvēks.

Par to, ka zemniekiem izdevīgi norēķināšanās veidi veikalā tikšot praktizēti, "Kurzemes Vārdam" vakar apstiprināja arī veikala vadītāja un pārdevēja Ieva Lieģe. Zemnieki pavasarī šeit varēšot saņemt gan graudaugu sēklu, gan minerālmēslus un augu aizsardzības līdzekļus, par ko norēķināšoties rudenī ar izaudzētajiem graudiem. Veikala vadītāja teica, ka šī būšot arī vieta, kur Liepājas rajonā vislētāk varēšot iegādāties "Saldus labības" ražoto kombinēto lopbarību, kas tiekot izlaista visiem mājdzīvniekiem, tanī skaitā arī putniem un cāļiem. Ieva Lieģe pastāstīja, ka, neraugoties uz daudzajiem ceļa rādītājiem, vairāki lauku ļaudis ilgi maldījušies, kamēr veikalu plašajā un visādām būvēm pārpilnajā teritorijā atraduši. Vēloties novērst šādu maldīšanos, iesakām tūlīt aiz kafejnīcas "Vitamīns A" nogriezties pa labi un tālāk, sekojot norādēm, braukt līdz veikala durvīm.