Kurzemes Vārds

16:34 Svētdiena, 5. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tomēr vajag kultūras darbinieku

VĒRGALE. Pagasta padome nolēmusi, ka arī Vērgales Kultūras namam tomēr ir vajadzīgs vadītājs, jo iepriekš noteiktā kārtība, kad sarīkojumus, iesniedzot projektus, varēja rīkot ikviens, nav sevi attaisnojusi.

Kā "Kurzemes Vārds" jau rakstīja, pagājušā gada nogalē pašvaldība nolēma atlaist no darba Vērgales Kultūras nama vadītāju un viņas algai paredzēto naudu atvēlēt visiem, kas vēlas rīkot dažādus sarīkojumus. Tomēr secinājuši, ka šāda kārtība nav sevi attaisnojusi.

Pretendenti uz izsludināto konkursu uz vakanto Vērgales Kultūras nama vadītāja amatu var pieteikties līdz 29.jūnijam. Vērā tiks ņemta iepriekšējā darba pieredze un izglītība. Pašvaldība uzskata, ka nama vadītājam pat vēlama muzikālā izglītība. J.Vitrups sacīja, ja pagastā ir Kultūras nams, tad tam nepieciešams arī vadītājs, un lai arī cik smagi ir pašvaldības finansiālie pastākļi, šāda cilvēka algošanai nauda ir jāatrod. Arī Liepājas rajona Kultūras nodaļas vadītāja Ilga Skābarde sacīja, ka nav tikusi aicināta uz iepriekšējās kārtības izvērtēšanu Vērgalē, tomēr gan jau šādai sistēmai bijuši gan plusi, gan mīnusi. Viņa piebilda, ka arī pēc jaunā kultūras darbinieka pieņemšanas darbā, iespējams saglabāt kārtību, ka sarīkojumus rīko arī nevalstiskās organizācijas, kādu Vērgales pagastā nav mazums.