Kurzemes Vārds

13:26 Otrdiena, 7. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Zālē atrod mirušo un ziņo par granātu

Gundars Matīss

Pašvaldības policijā informēja, ka otrdiena un nakts uz trešdienu Liepājā aizvadīta visai trauksmaini. Ap pulksten 12 rakšanas darbu laikā Pīļu ielā 27 strādnieki bija atraduši granātai līdzīgu priekšmetu. Policijas operatīvās grupas klātbūtnē ieradās Zemessardzes 44.Liepājas pilsētas bataljona sapieri, kas solītā spridzekļa vietā no bedres izcēla transformatora pinuma fragmentu. Bet pēc stundas dežurants saņēma izsaukumu uz Talsu ielu, kur zālienā starp 47. un 51. namu guļot vīrietis, kas, iespējams, ir miris. Šoreiz tā nebija viltus trauksme. Notikuma vietā operatīvās grupas darbinieki konstatēja, ka Talsu ielā jau ieradusies ātrās palīdzības brigāde, kas apstiprināja guļošā, apmēram 45-50 gadus vecā vīrieša nāvi. Vardarbīgas nāves pazīmes ārēji nebija saskatāmas. Valsts policija cenšas noskaidrot mirušā vārdu.

Ap pulksten 14 Pašvaldības policiju sauca uz Dārza ielu 33. Kāda sieviete sūdzējās, ka kaimiņš sitot viņas vīru. Notikuma vietā izrādījās, ka incidentā iesaistītie - 1941.gadā dzimušais Arvīds E. un 1949.gadā dzimušais Vladimirs G. jau bija nomierinājušies, un pēc profilaktiskām pārrunām ar kaušļiem kārtības sargi varēja atgriezties iecirknī.

Vakarpusē dežurantu informēja, ka J.Raiņa ielā 43.mājas iedzīvotāji aizturējuši veļas zagli. Vainīgo nogādāja valsts policijas dežūrdaļā. Bet īsi pirms pulksten 22, braucot garām Rožu laukumam, operatīvās grupas darbinieki pamanīja, ka divi jaunieši iesaistījušies dūru cīņā. Pēc iekarsušo prātu atvēsināšanas un puišu personu noskaidrošanas abus - gan cietušo, 1982.gadā dzimušo Andi K., gan vainīgo - 1983.gadā dzimušo Andreju I. arī nogādāja valsts policijas dežūrdaļā Rakstvežu ielā 7.

Pulksten 22.53 policijas dežurantam zvanīja Lēņu ielā 2 dzīvojošā, 1974.gadā dzimusī Inga B., kas sūdzējās par kāda vīrieša uzbrukumu un huligānisko rīcību. Kad notikuma vietā ieradās operatīva grupa, vainīgais - 1980.gadā dzimušais un Ganību ielā 191 dzīvojošais Mihails P. jau bija pārstājis ārdīties. Tā kā cietusī atteicās rakstīt sūdzību, bet vainīgais apsolīja segt radītos zaudējumus, kas bija radušies, izsitot durvju stiklu, Mihailu nogādāja Centrālajā slimnīcā, lai pārsietu savainoto roku. Vēl pēc pusotras stundas izrādījās, ka Mihails ir melis, jo policiju vēlreiz izsauca uz Lēņu ielu, kur no ārstniecības iestādes bija atgriezies agresīvi noskaņotais vīrietis un atkal sācis trakot. Viņu neizdevās aizturēt, jo, ierodoties operatīvajai grupai, puisis ieslēdzās kaimiņu dzīvoklī.

Zog motociklus

Valsts policijā informēja, ka atšķirībā no citām vasaras dienām, kad liepājniekiem zagti velosipēdi, tagad garnadži pievērsuši uzmanību motocikliem. 25.jūnijā no F.Brīvzemnieka ielas 10.nama šķūnīša likumpārkāpēji izstūmuši Iž6 sarkani melnā krāsā (9482 LAB) un aizveduši nezināma virzienā. Bet 27.jūnija naktī pazudis Celtnieku ielas 26.nama pagalmā atstātais motocikls "Jawa 350" (TB 9392). Nezināmu iemeslu dēļ garnadži pirms zādzības no degvielas tvertnes izlējuši benzīnu.

Zēnam būs jāsamierinās ar skropstu dabīgo krāsu

26.jūnijā veikalā "Drogas", Lielā ielā, notverts 10 gadu vecais Jevgeņijs, kas zaga skropstu tušu. Iekārotā tūbiņa bijusi gandrīz piecus latus vērta. Zēnam vajadzēja šķirties no tušas un doties uz policiju.

Ziņa par zādzību saņemta arī no Kazdangas pagasta. No Austrumu māju pagalma pazudis akas grods, kas maksājis 15 latu.