Kurzemes Vārds

15:20 Otrdiena, 26. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Drāts

Lūdzu atsaukties cilvēku, kas zina, kā cīnīties ar ūdensžurkām, kas ģimenes dārziņā nokož visas saknes un zem tām uztaisa sev alas.

Nepatīkami, ka Cimdenieki gada laikā ir ar zāli aizauguši, un, kur skaties, - gruži, ietves nav slaucītas, gar veikalu visādi papīri. Vismaz uz Jāņiem sētniece varēja paņemt slotu.

Sieviešu invalīdu biedrība "Aspazija" sūta visjaukākos novēlējumus firmas "Lukas Lutz" direktoram un direktora vietniecei Anitai par jauno, garšīgo jogurtu un vienreizējo zaļo sieru! Lai jums viss piepildās darbā un dzīvē!

E.Tisē ielā iepretī 54.mājai ir 10 gružu konteineri, un no savas mājas redzu, kā piebrauc mašīnas un ar svešiem gružiem pilda mūsu konteinerus. Ko darīt? Ņemt binokli un pierakstīt automašīnu numurus?

No nestaigājoša invalīda: sirsnīga pateicība "Jaunliepājas" direktoram Klieča kungam un darbiniekiem par labi uzlikto ratiņu nobrauktuvi!

Ja satiekat vīrieti rudmati, plikpauri ar zaķa lūpu un vilka rīkli (nedzird ar kreiso ausi), lūdzu, zvaniet policijai un norādiet viņa atrašanās koordinātes.

Antikompliments: Prancān, paldies par bezmaksas cirka izrādi pie granātmetēja! Lai ilgi saglabājas šāda infantila uzvedība, jo ilgi vēl gribēsies baudīt cirku par velti.

Gribu pajautāt zaglim, kas no 16. līdz 20. jūnijam Līvas kapsētā nozaga podu ar ziediem, vai viņš ir ļoti iedzīvojies?

Liepājnieku vārdā apsveicu "Jaunās klona maizes" ražotājus Kuldīgā! Paldies par garšīgo maizīti!

Spodrības mēnesis ir pagājis, bet kāda aina ir pie Dienvidu kapiem?! Laukums pie autobusu pieturas izskatās briesmīgi. Vajadzētu arī soliņu. Viens ir, bet tas pats salūzis.

No piekrastes zvejnieka: izsaku vislielāko pateicību Robežsardzes Liepājas pārvaldes priekšniekam D.Lūkam un kutera RK6 komandai par operatīvo un saliedēto rīcību avarējušās laivas glābšanā!

Lūdzu atsaukties pensionētu psihoterapeitu atklātai un vaļsirdīgai sarunai par veselību.

Manuprāt, ja kādam pietrūcis vasaras, tad tur vainojams viņš pats, nevis laika apstākļi. Lai Pastores kundze vairāk domā, ko viņa reizēm uzraksta. Un todien, kad viņa lasītājiem uzdeva dīvaino jautājumu, vasara vēl nemaz nebija sākusies.

Vai valodnieki no Pedagoģijas akadēmijas nevar paskaidrot, ko nozīmē mūsu pilsētas reklāmas vairogos minētais vārds pūtiņi?

Redzēju, ka pat policijas mašīnas šoferis neparādīja pagrieziena signālu pirms manevra uzsākšanas.

Pensionārs: tēvzemieši rīkojās pareizi 17.jūnijā. Labāk ar smiekliem, nevis ar lamām, kā to dara sociķi.

Vai Briķa kunga vadītā policija par valsts karoga zaimošanu pie Krievijas konsulāta PSRS okupācijas dienā, vēršoties pret "TB"/LNNK, turpmāk tikpat aktīvi darbosies pret tiem, kas to atļaujas izkārt pie slotaskātiem? Ja tā, lai Dieviņš palīdz!

Normundu no Klaipēdas ielas 58/60 - 63 lūdz piezvanīt pa tālruni 9854561.

Pietika viena beztiesības gada ar apcietināšanām, spīdzināšanām un deportācijām, lai vāciešus sagaidītu ar pateicības asarām un ziediem. Bija cilvēki, kas, ceļos nometušies, pateicās Dievam par kara sākšanos. Tas izklausās briesmīgi, bet, izņemot komunistus un viņu piekritējus, tāda bija latviešu reakcija.

To, kas pašreiz notiek Rožu laukumā, nevar nosaukt par skaistu. Katrs dzīvais stūrītis tiek iznīcināts un tā vietā noliek betona bluķus. Ja agrāk man patika tur uzturēties, tad tagad savu kāju tur vairs nesperšu.

No Rucavas: ieteikums un lūgums Centrālās slimnīcas ārstiem un medicīnas māsām aiziet uz metalurgu slimnīcu, kamēr tā vēl ir, un pamācīties, kādai jābūt attieksmei pret slimniekiem, kā strādāt un būt uzmanīgiem.

M.Ķempes ielā 10 ierīkoja datoru zāli. Kad izveda gružus, kravas mašīnas izbraukāja visu ietvi vienās bedrēs. Tagad tur ir netīrība. Bet 2.māja ir tukša. Vai tiešām nevar to pielāgot bērnu vajadzībām?

Vītolu ielā ir 4 veikali, kafejnīca, veļas mazgātava un aptieka, bet nekur nav apzīmētas gājēju pārejas. Tur ir intensīva satiksme.

Ko tad pilsētas plānotāji atkal plāno darīt mūsu iemīļotajā Rožu laukumā? Kādas barikādes atkal cels ziedošajos un zaļojošajos apstādījumos? Nekāda iedzīvotāju aptauja nav bijusi, vismaz "Kurzemes Vārdā" neesmu lasījusi.

Siļķu ielā 19 vēl joprojām mājas galā ir uzraksts "Krājbanka" un uzzīmēta krājgrāmatiņa. To jau sen bija laiks aizkrāsot, lai nemaldinātu cilvēkus, kas jautā, kur te atrodas krājbanka.

Lūdzu atsaukties to sievieti, kas Pētertirgus rajonā vēlējās pārdot automobili BMW. Zvanīt pa tālruni 9218255.

Nodokļu maksātājiem vajadzētu pārtraukt maksāt nodokļus, kamēr valdība pieņems 120 latu par iztikas minimumu. Valdība no mūsu nodokļiem dzīvo, cepuri kuldama, bet mēs nevaram izdzīvot.