Kurzemes Vārds

06:26 Sestdiena, 8. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Apzog pilsētas viesi un soda dedzinātāju

Gundars Matīss

Augusta pirmās dienas pagājušas ļoti mierīgi, bez nopietniem administratīva un smagiem krimināla rakstura pārkāpumiem, informēja valsts policijā un Pašvaldības policijas pārvaldē.

1.augusta naktī ap pulksten 5 Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē ieradies Nīderlandes pilsonis Blokziljs S. un paziņojis, ka sabojāta viņa automašīna "BMW 318", kas stāvējusi Viršu ielā. Garnadži spēkratam izsituši durvju stiklu un nozaguši akustiskās iekārtas, arī 15 kompaktdisku. Pilsētas viesis aprēķinājis, ka ļaundari viņam nodarījuši 250 latu lielus zaudējumus.

Naktī uz ceturtdienu valsts policijas patruļdienesta vīri pamanījuši, ka trīs jaunieši firmas "Lattelekom" būdiņai M.Ķempes ielā sit loga rūtis. Vienu no huligāniem - 19 gadu veco Romānu izdevies aizturēt.

1.augustā saņemta kāda velosipēda īpašnieka sūdzība. Viņš ziņojis, ka no Vecliepājas Primārās veselības aprūpes centra telpām nozagts viņa kalnu velosipēds, kas maksā 100 latu.

Savukārt Pašvaldības policijas preses dienests informēja, ka vienīgais vērā ņemamais administratīvais likumpārkāpums reģistrēts ceturtdienas naktī. 1969.gadā dzimušajam un Peldu ielā 21 dzīvojošajam Mārim D. sastādīts protokols par ugunskura kurināšanu Alejas ielas 1./3. nama sētā.