Kurzemes Vārds

04:14 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Slimnīcā ievieto piekautu bezpajumtnieku

8.augustā ap pulksten 22 Centrālajā slimnīcā ievietots 1951.gadā dzimis vīrietis ar sistām brūcēm galvā. Mediķi cietušajam konstatēja arī alkohola reibumu. Vīrieti, kuram nav noteiktas dzīvesvietas, atraduši bērnudārza teritorijā, Toma ielā. Cietušais pagaidām nevarot pastāstīt, kas viņu savainojis.

Apzog dzīvokli

Policijā saņemts iesniegums, ka 9.augustā apzagts dzīvoklis, kas atrodas Kuršu laukumā. No mājokļa pazuduši dažādi trauki un šujmašīna 30 latu vērtībā.

Huligāns staigās ar ieģipsētu īkšķi

Ceturtdien pulksten 19.15 Pašvaldības policija saņēmusi izsaukumu uz K.Valdemāra ielu 32c, kur divi jaunieši demolēja pamestu māju. Kad operatīvās grupas darbinieki iegāja ēkā, abi puiši metās bēgt uz ēkas otro stāvu, turklāt viens no viņiem uz kāpnēm paklupa un, kā vēlāk izrādījās, salauza labās rokas īkšķi. Puisi - 1987.gadā dzimušo, Vītolu ielā 5 dzīvojošo Pāvelu D. aizturēja, bet pēc tam vajadzēja izsaukt ātrās palīdzības brigādi, kas pēc protokola sastādīšanas vainīgo un reizē arī cietušo aizveda uz Centrālo slimnīcu.

Naktī uz piektdienu mūzikas kluba "Pablo" kafejnīcā Pašvaldības policija aizturēja divus jauniešus - 1978.gadā dzimušo, Ventas ielā 4 dzīvojošo Ivo M. un 1982.gadā dzimušo, Ganību ielā 54 dzīvojošo Dzintaru K. Abi puiši, būdami alkohola reibumā, nepiedienīgi uzvedušies un salauzuši vienu no kafejnīcas norobežojošā žoga posmiem.

Atgriežoties pie publicētā

Pašvaldības policijas atskurbtuvē 18.jūlijā ar miokarda infarktu nomira 1925.gadā dzimušais Stepans. Mirušā alkohola reibuma stāvoklis bija ļoti zems un nevarēja iespaidot viņa veselības stāvokli. Atraitne lūdza pievienot vēl šādu tekstu: "Nogādāts policijas iecirknī bezsamaņas stāvoklī, ar galēji sliktu sirdsdarbību. Vispusīgi sniegtā medicīniskā palīdzība nedeva pozitīvu rezultātu."