Kurzemes Vārds

05:44 Otrdiena, 25. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Vīri virvē velk kamazu

KALVENE. Sestdien notikušās pirmās starptautiskās sporta spēles pulcēja sportistus no Turlavas, Rudbāržiem, Kalvenes un Vecpils. Kalvenes pagasta ceļojošais kauss šoreiz mājas nav atstājis, jo uzvaru guva kalvenieki.

Kā pastāstīja sacensību organizatore, Kalvenes Kultūras nama vadītāja Gita Johansone, vispirms notikušas autoveiklības sacensības starp pašvaldību vadības pārstāvjiem. Tad sekojušas cīņas individuālajos sporta veidos - preses informācijas stafete, lodes grūšana, basketbola soda metieni, šķīvja mešana, tāllēkšana, kalnā skriešana un citas izdarības. Vairākkārt uz goda pjedestāla augstākajiem pakāpieniem kāpa kalvenieks Andris Malkcirtis un Una Birzniece no Turlavas.

Komandas sacentās pludmales volejbolā un ielas basketbolā. Interesantas bija virves vilkšanas sacensības, kurās vīri 20 metrus garu distanci vilka smago automašīnu "KamAZ". Visātrāk to izdarīja mājinieki - Kalvenes pirmā komanda. Tā mājinieki uzvarēja arī sacensību kopvērtējumā.

Pašvaldība katrai komandai pasniedza arī kliņģeri, bet uzņēmums "Līvs un Co" dāvināja kvasu. Balvas sacensībām sagādāja arī vietējie iedzīvotāji, zemnieku saimniecības un iestādes. Savukārt nobeigumā Ābelnieku estrādē līdz rīta gaismai ritēja zaļumballe.