Kurzemes Vārds

09:03 Pirmdiena, 28. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Priekulnieki slēpo zālē un lec uz bumbām

Anda Pūce

PRIEKULE. Pavisam 16 sportistu komandas sestdien piedalījās tradicionālajos pilsētos sporta svētkos, un sportotprieku nespēja nomākt ne apmākušās debesis, ne retās lietus lāses.

Pirms startiem sportistu veselību pārbaudīja dakterītis, kas izraisīja sajūsmu ne tikai komandu dalībnieku, bet arī līdzjutēju vidū. Viņš izdalīja sportotājiem vitamīnus, lai pietiktu enerģijas visu paveikt līdz galam. Kamēr komandas mērojās spēkiem dažādās disciplīnās - jautrajā stafetē, futbola soda sitienos, triatlonā, šautriņas mešanā (cenšoties samest pēc iespējas mazāk punktu), boulingā, basketbola labirintā, tautas bumbā un florbolā, mazie priekulnieki varēja atpūsties, lēkājot piepūšamajā cietoksnī.

Priekules sporta dzīves organizators Andris Razma pastāstīja, ka jautro stafeti visātrāk veica komanda ar nosaukumu "Pedāļi" - Elīna Daugina, Armands Juškevics un Kristaps Krūza. Šeit lielākajai daļai grūtības sagādāja posms, kas bija jāveic uz lēkājamās bumbas. Arī triatlons nebija viegls, jo vajadzēja slēpot, braukt ar velosipēdu un skriet atmuguriski pa stadionu. Šajā disciplīnā sevi vislabāk parādīja "Alfa". Gints Svaža, Arturs Tilgalis un Kristīne Jedenkute bija spēcīgākie arī boulingā un florbolā, kur spraigā cīņā pieveica "Pedāļus". Sievietēm vissmagākais pārbaudījums bija futbola soda sitieni. Kopumā šajā disciplīnā uzvaru guva komanda "Sunshine". Laima Samata, Ainars Auznieks un Aigars Strēlis, kā jau rūdīti šautriņu metēji, bija nepārspējami arī dārtā. Tautas bumbas spēlēs komanda "Sunshine" tikai pēc sīvas cīņas piekāpās "Čiv-riv" jeb Evijai Sprūdei, Mārtiņam Mikālam un Arvim Kuncītim. Savukārt basketbola labirintā precīzākā bija komanda ar nosaukumu "Bez Vinnija Pūka" - Madars, Agnese un Andris Razmas.

Apkopojot spēļu rezultātus pēc astoņu stundu garas spēkošanās, noskaidrojās, ka sacensībās uzvarēja komanda "Sunshine" ar 35 punktiem, 2.vietā - "Pedāļi" ar 37 punktiem, bet 3.vietā - "Alfa" ar 40 punktiem. A.Razma pateicās visiem, kas palīdzēja svētku organizēšanā, un visiem, kas palīdzēja sagādāt pārsteiguma balvas katrai sportistu komandai: veikaliem "Jumis", "Liepu aleja", "Kvanta", "Zviedru vārti", "Gaisma" un Priekules Pilsētas domei.