Kurzemes Vārds

05:21 Otrdiena, 25. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Sports

Līvs kļūst par čempionu

Ar liepājnieka Dāvja Līva uzvaru beidzies Latvijas motokrosa čempionāts 65 kub.cm klasē. Viņš par sacensību uzvarētāju kļuva otro gadu pēc kārtas. Liepājnieks šā čempionāta sešos posmos kļuva par uzvarētāju septiņos no divpadsmit braucieniem. Vienpadsmit gadu vecais sportists virzās pretim pirmajai vietai arī Latvijas kausa izcīņā. Turklāt šosezon Dāvis izmēģināja spēkus arī ar jaudīgāku - 85 kub.cm motociklu, un arī cīnījās par vadošajām pozīcijām. Līvam izdevies pārbaudīt savus spēkus arī uz citu valstu vienaudžu meistarības fona. Nīderlandē notikušajos divos krosos liepājnieks kļuva par sacensību uzvarētāju. Ja tiks saņemta atļauja, jau nākamajā sezonā Līvs startēs tikai 85 kub.cm klasē, kur galvenokārt brauc par viņu divus, trīs gadus vecāki sportisti.

Vienpadsmit gadu vecais Dāvis Līvs ar savu vecāku atbalstu apņēmīgi turpina kāpt motokrosa meistarības kalnā.

Viesmīlīgie mājinieki

Liepājas Tenisa sporta skolas balvas izcīņā kopā ar mājiniekiem sacentās gan vairāku Latvijas tenisa centru jaunie sportisti, gan arī viesi no Lietuvas. Mājinieki šoreiz bija viesmīlīgi ne tikai ārpus laukuma, bet arī pašās sacensībās, jo paši izcīnīja uzvaras piecās grupās, ļaujot ciemiņiem uzvarēt septiņās citās. No Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem par uzvarētājiem kļuva Miks Paipars, Andris Antonovs, Madara Bērziņa un Monta Reinfelde, bet dubultspēlēs Paipars uzvarēja kopā ar Iļju Semjonovu.

Veterāni sacenšas vieglatlētikā

Kurzemes lielās balvas izcīņā vieglatlētikā no liepājniekiem vislabāk startēja Kārlis Saulītis, kurš palika nepārspēts trijās disciplīnās, bet dāmām šāds pats sniegums bija pa spēkam Kazdangas sportistei Lilijai Jonkusai. Divās disciplīnās nepārspēts palika Imants Aizkalns, bet vēl no liepājniekiem par sacensību uzvarētājiem kādā no disciplīnām kļuva Ziedonis Jurķis, Kazimirs Dzieva, Harijs Pusaudzis, Gunārs Bergmanis, Staņislavs Loškarjovs un Gundega Kristvalde.

Līderi turpina uzvarēt

Liepājas futbola čempionātā veiksmīgi turpina spēlēt "Metalurgs" un "Tosmare". Sacensību līderi metalurgi ar 5:3 uzvarēja Tadaiķus, bet viņiem sekojošie tosmarieši ar 5:2 pārspēja Kristīgo centru.

Notiks invalīdu sacensības

Liepājas pilsētas un rajona invalīdu sporta klubs "Dzintarkrasts" 25. un 26. augustā Aizputē rīkos invalīdu sporta spēles, kurās aicināti piedalīties cilvēki ar kustības vai redzes traucējumiem. Sacensību dalībniekiem jāpiesakās 15.augustā no pulksten 13 līdz 15 Jūras ielā 5-21. Neskaidrību gadījumā dalībnieki var zvanīt pa tālruni 3427201.