Kurzemes Vārds

01:11 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Direktori meklēs panākumu instrumentus

CĪRAVA. Šodien Dzērves pamatskolā sākas Liepājas rajona Izglītības pārvaldes rīkotais divu dienu seminārs skolu direktoriem "Panākumu instrumenti sev un savai organizācijai".

Kā pastāstīja Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Elita Malovka, skolu direktoru tālākizglītības kursi ir obligāta prasība, kas noteikta Izglītības ministrijas instrukcijā, saistībā ar grozījumiem Izglītības likumā. Liepājas rajonā izglītības iestāžu vadītāji regulāri augustā mācās jau trīs gadus, un arī šis gads nebūs izņēmums.

Šoreiz direktoru semināru vadīs Dita Nīmante no Skolu atbalsta centra un Druvas vidusskolas direktors Sergejs Beļkevics, kas ir apguvuši programmu "Sprigboard Consultancy" un saņēmuši atļauju vadīt seminārus, mācot cilvēkiem izmantot panākumu instrumentus. Seminārā tiks aplūkotas dažādas tēmas - sevis iepazīšana, panākumu instrumenti, apliecinoša uzvedība, vadītājs un komanda, publiskās runas māksla un plānošana. Organizatori sola, ka semināra dalībnieki varēs izvērtēt, kur viņi patlaban atrodas savā dzīvē un darbā, noteikt mērķus tālākai izaugsmei, izstrādāt plānu, attīstīt prasmes šo mērķu sasniegšanai, bet, galvenais, izvērtēt savas iespējas organizācijas izaugsmes veicināšanā.

"Seminārs notiks divas dienas no agra rīta līdz vēlam vakaram, bet izmantosim arī iespēju doties ekskursijā pa pagastu, ko vadīs Jānis Gulbis, piedalīsimies "nakts trasītē" un sveiksim 11 jubilārus, kas piedzimuši vasarā," piebilda E.Malovka.