Kurzemes Vārds

04:35 Piektdiena, 21. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Deg šķūnis un automašīna

Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta apkoptā informācija rāda, ka nedēļas nogalē reģistrētas vairākas ugunsnelaimes.

25.augustā ap pulksten 12 Virgas pagasta Eglīšos aizdegusies kūts un siena šķūnis. Liesmas plosījušās 70 kvadrātmetru platībā. Sadegušas 5 tonnas siena. Ugunsdzēsēji uzskata, ka nelaimes iemesls ir bērnu rotaļas ar uguni.

Tajā pašā dienā ap pulksten 17 Aizputes pagastā bojātas elektroinstalācijas dēļ aizdegusies kombaina "KLAS Senator" motortelpa. Bet vakar ap pulksten 7 Bunkas pagastā uz vietējas nozīmes ceļa degusi akciju sabiedrībai "Liepājas Patērētāju biedrība" piederošā automašīna GAZ53. Ugunsnelaimes iemesls - elektroīssavienojums.

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē pastāstīja, ka pagājušās nedēļas nogalē reģistrēti vairāki Krimināllikuma pārkāpumi, bet sīkāka informācija par fiksētajām zādzībām un kautiņiem tiks sniegta šodien. Ir tikai zināms, ka naktī uz sestdienu ar dažādiem ķermeņa savainojumiem no Siļķu ielas uz Centrālās slimnīcas Reanimācijas nodaļu nogādāts aptuveni 30-40 gadu vecs vīrietis. Policijai vēl jānoskaidro cietušā vārds un jāatrod uzbrucēji.

Vakar priekšpusdienā kāds sēņotājs Pērkones mežā pamanījis, ka pie koka zara piesietā virvē karājas vīrieša līķis. Uz notikuma vietu devās eksperti, lai noskaidrotu, vai kāds nav palīdzējis vīrietim nokļūt viņsaulē. Pašvaldības policijā informēja, ka naktī uz sestdienu atskurbtuvē ievietoti 6 cilvēki, bet sestdienas vakarā piespiedu atpūta bija vajadzīga 3 pārāk iereibušiem liepājniekiem un pilsētas viesiem.