Kurzemes Vārds

14:37 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Labākie veikalnieki un krodzinieki izvirzīti nākamajai kārtai

Sarmīte Pelcmane

Tikko noslēgusies konkursa "Latvijas labākais veikalnieks un krodzinieks" Liepājas pirmā kārta, kurā žūrija nākamajai kārtai izvirzīja visus divpadsmit pretendentus.

Kā informēja Liepājas Tirgotāju asociācijas priekšsēdētājs Valdis Rašmanis, šoreiz gan vietējo uzņēmēju vidū atsaucība piedalīties konkursā bijusi uz pusi mazāka nekā pērn, tomēr žūrija ievērojusi pretendentu ievērojamu kvalitātes kāpumu, tā ka ļoti iespējams, ka panākumi Latvijas mērogā varētu būt vēl labāki. Konkursa nākamajai kārtai no Liepājas reģiona izvirzīti: aptieku grupā - "Raimonda aptieka" M.Ķempes ielā 10, skaistumkopšanas salonu grupā - salons "Avēnija" Kūrmājas prospektā 8, slēgta tipa tirgus grupā - tirgus "Rāmava", tirgus grupā - Pētertirgus, specializēto elektropreču veikalu grupā - salons "Elektra", restorānu grupā - restorāns "Vecais kapteinis", bāru grupā - grilbārs "Bruno", vasaras kafejnīcu grupā "Līvas alus dārzs", kafejnīcu grupā "Ormanis" Aizputē un "Namiņš" Liepājā, Peldu ielā 54, kancelejas preču veikalu grupā - salons "Apeks", degvielas uzpildes staciju grupā - DUS "Kalēti".

Paredzēts, ka līdz novembra beigām tiks paziņoti otrās kārtas rezultāti.

Pērn konkursā no Liepājas reģiona piedalījās 23 pretendenti, no tiem 11 saņēma laureātu diplomus.

Pēc V.Rašmaņa domām, konkursa galvenais vadmotīvs ir tas, ka, pirmkārt, dalībnieki novērtē spēkus, apzinās savu varēšanu, un, otrkārt, piedaloties konkursā, mobilizējas un pievērš vēl lielāku uzmanību attīstībai.

Bet šoreiz, kā uzsvēra V.Rašmanis, žūrija bijusi īpaši pārsteigta par rajona pretendentu labo līmeni un secinājusi, ka tie ir līdzvērtīgi un varbūt savā ziņā pat pārāki ne tikai par Liepājas, bet arī galvaspilsētas attiecīgajiem uzņēmumiem.