Kurzemes Vārds

13:53 Trešdiena, 29. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Lielākā daļa parādnieku neieradās

BĀRTA. Uz Pagasta padomes sēdi ierasties bija uzaicināti īres, komunālo maksājumu un nekustamā īpašuma nodokļa nemaksātāji.

Kā "Kurzemes Vārdam" pastāstīja padomes priekšsēdētāja Anna Sermoliņa, pavisam uzaicinājumi bija nogādāti kādiem trīsdesmit pagasta iedzīvotājiem, taču uz sēdi par vajadzīgu atnākt bija uzskatījuši tikai divi. Ar viņiem deputāti izrunājušies, taču solījumu nokārtot parādus pagaidām devis tikai viens. Bet uzsāktais darbs turpināšoties. Tos, kas nebija ieradušies esot nolemts uzaicināt uz nākamo sēdi, kas notiks oktobrī. Ja viņi tomēr izvairīsies no parādu nomaksāšanas, lietas tikšot kārtotas ar tiesas starpniecību. Līdz šim Bārtā tik strikti paņēmieni nekad vēl neesot pielietoti, taču to nākšoties darīt, jo kopējais nodokļu parāds esot sasniedzis jau 11 tūkstošus latu.

Deputāti analizējuši arī faktiskās izmaksas skolēnu ēdināšanai kopgaldā. Pašlaik viena audzēkņa pabarošanai tiekot tērēti 22 santīmi dienā. No šīs summas 10 santīmus segs pašvaldība, bet pārējo būs jāsamaksā audzēknim.