Kurzemes Vārds

13:56 Trešdiena, 29. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Mazgadīgie rallisti izvēlas Zaporožecu

Gundars Matīss

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē pastāstīja, ka pēdējās dienas novadā aizvadītas visai mierīgi un smagi noziegumi nav reģistrēti. Izdevies notvert mazgadīgo rallistu ekipāžu, kas ar nedaudz arhaisku spēkratu vizinājušies pa pilsētu.

Otrdien ap pulksten 16 Pašvaldības policijā saņemta informācija, ka Lauku un Zirņu ielas krustojumā redzēta ZAZ markas automašīna bez valsts numura reģistrācijas zīmēm. Ar eksotisko padomju autobūves brīnumu vizinājušies vairāki nepilngadīgie. Apsekojot apkārtni, policisti pamanīja, ka automašīna novietota pie Miera ielas 41.nama, taču pie stūres neviena nebija. Kāds vīrietis kārtības sargiem pastāstīja, ka Zaporožeca saimnieki aizgājuši tuvējā veikala virzienā, kur viņus izdevās sastapt un aizturēt. Policisti noskaidroja, ka pie stūres pārmaiņus sēdējuši divi puiši - 1985.gadā dzimušais, Miera ielā 39a dzīvojošais Vidmants M. un 1986.gadā dzimušais, Usmas ielā 8 dzīvojošais Edgars S. Bet ralliju no aizmugurējā sēdekļa vērojuši divi viņu draugi - 1985.gada dzimušais, Zirņu ielā 139 dzīvojošais Ričards M. un 1987.gadā dzimušais, Zirņu ielā 131 dzīvojošais Gvido S. Uz notikuma vietu izsauca Ceļu policijas patruļu. Kārtības sargi vēl lemj, kā sodīt vainīgos, ko darīt ar automašīnu.

Meklē pazudušo

Policijā saņemts iesniegums, ka 6.septembrī no savām mājām Jaunā ielā 38 izgājusi 1979.gadā dzimusī Iveta Vītiņa un līdz šim nav atgriezusies. Viņa nav izrādījusi interesi arī par savu mazgadīgo bērnu. Trauksmi cēlis Ivetas tēvs, kurš ieradies policijā.

Sūdzas par kaimiņu noklīdušajām govīm

Dunalkas pagasta Bindaru māju saimniece Irēna K. policijā žēlojusies, ka kaimiņu govis izbradājušas viņas biešu un kāpostu laukus. Konkrētu zaudējumu summu sieviete vēl nav varējusi nosaukt, jo to vēl aprēķinot. Šī nav pirmā reize, kad Bindaru īpašniece policijā sūdzas par dažādām ļaunprātībām. Pirms kāda laika saņemts iesniegums, ka kaimiņu suns viņas pagalmā nežēlīgi aprējis bērnus. Savukārt viens vai vairāki no meža iznākušie lūši saplosījuši vairākas aitas. Netālu no uzbrukuma vietas atrasti aitas kauli. Policija sākusi izmeklēšanu izbradāto dārzeņu stādījumu lietā.

Domino spēles Ganību ielā

Otrdienas pēcpusdienā kāds neuzmanīgs autovadītājs Ganību ielā iepretī Ugunsdzēsības un glābšanas brigādes ēkai iestūrējā priekšā stāvošas automašīnas "Volkswagen Golf" aizmugurē, un pēc krītošu domino kauliņu principa tika sabojātas vēl divas vieglās automašīnas. Bet ķēdītes priekšpusē redzamo "Ford Escort" piedevām iestūma autobusa aizmugurē, kas fotografēšanas brīdī jau bija aizbraucis.