Kurzemes Vārds

09:14 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Nedēļas nogalē gājuši bojā divi vīrieši

Gundars Matīss

Aizvadītās nedēļas nogalē Liepājā divi vīrieši gājuši bojā, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē. Ir aizdomas, ka viens no viņiem nogalināts.

Naktī uz 5.novembri pēc pulksten 5 Pašvaldības policijas 1.iecirkņa dežurants saņēma informāciju, ka Celtnieku ielas neapdzīvotajā 12.namā uzietas kāda cilvēka mirstīgās atliekas. Policisti konstatēja, ka vienā no dzīvokļiem tiešām atrodas cilvēka līķis, taču mirušajam nebija iespējams piekļūt, jo durvis bija aizmetinātas ar metāla režģi. Lai to noņemtu, palīdzību lūdza Ugunsdzēsības un glābšanas brigādes darbiniekiem. Pēc režģa noņemšanas policijas darbinieki konstatēja vardarbīgas nāves pazīmes - brūci galvā. Vakar mirušā vārds vēl nebija noskaidrots. Ir tikai zināms, ka vīrietim nav bijis pastāvīgas dzīves un darba vietas. Mirušo atradis kāds cits bezpajumtnieks. Precīzs nāves iemesls un laiks būs zināms pēc tiesu medicīnas ekspertīzes.

Bet 4.novembrī pie nama Celtnieku ielā 26 atrasts 1954.gadā dzimušā Borisa līķis. Vīrietis labprātīgi šķīries no dzīves, izlecot pa 3.stāva logu. Policija noskaidro pašnāvības iemeslus.

Nozagta vēl viena dārga automašīna

Policijas pārvaldē informēja, ka Liepājā nozagta vēl viena dārga automašīna "Audi". Spēkrats pazudis no apsargātas autostāvvietas Vaiņodes ielā, kas pieder SIA "Divi vīri". 1999.gadā ražotā automašīna tikko bija ievesta no Vācijas un spēkratam nebija valsts reģistrācijas numura zīmju. Auto "Audi A6" piederēja kādai Liepājas firmai un maksājusi 6020 latu. Jau informējām, ka pagājušajā nedēļā Liepāja nozaga 28 tūkstošus latu vērtu automašīnu "Audi". Spēkrats joprojām nav atrasts.

Uzlauzti spēļu automāti

2.novembrī Grobiņā pagaidām vēl nenoskaidroti noziedznieki caur palīgtelpas logu iekļuvuši SIA "Merkurijs" spēļu bārā. Zagļi aiznesuši 250 videokasešu, 5 alus pudeles. Uzlauzti vairāki spēļu automāti, no tiem pazudusi nauda. Materiālos zaudējumus vēl aprēķina.

Aizturēti nepilngadīgie zaglēni

3.novembrī Klaipēdas ielā 18 no pagrabtelpas nozagta slīpējamā iekārta, urbis un citas mantas 400 latu vērtībā. Uz aizdomu pamata policija aizturējusi divus 14 gadu vecus puišus - Uvi un Aleksandru. Ir aizdomas, ka zēni vainojami arī kādā citā zādzībā, kas izdarīta mājas bēniņos Klaipēdas ielā 14a. Tur pazudis putekļsūcējs, mikrofona statīvs, detaļas no datora un citas lietas. Zaudējumi - 120 latu. 3.oktobrī Klaipēdas ielā nozagta arī metru augsta māla statuja, kas maksā 1500 latu. Policijā neprecizēja, vai puišus vaino arī statujas zādzībā.

Zvejnieki demolē kuģi

3.novembrī policija izsaukta uz Kaiju ielu, kur atrodas firmas "Piemare" kuģu piestātnes. Tur kāvušies divi vīrieši - kuģa "Vidale" bijušais un tagadējais mehāniķi. Dūru cīņas laikā vīri sasituši iluminatoru, videomagnetofonu un mobilo telefonu, kas pieder kuģa saimniekiem.