Kurzemes Vārds

12:54 Ceturtdiena, 2. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Uz gājēju pārejas notriec meiteni

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvalde uzsākusi izskatīt lietu, kurā tiek minēts, ka 23.maijā kāds automašīnas vadītājs uz gājēju pārejas notriecis septiņus gadus vecu meiteni. Kā informēja Policijas pārvaldes preses sekretāre Egita Guseva, ap pulksten 13.20 1961.gadā dzimušā Armanda D. vadītā automašīna "Peugeot" uz gājēju pārejas Ūliha un Jūrmalas ielas krustojumā sadūrās ar 7 gadus veco Kitiju. Negadījumā meitene guvusi dažādus sasitumus un smadzeņu satricinājumu. Šobrīd vēl notiek lietas apstākļu noskaidrošana, jo abām negadījumā iesaistītajām pusēm ir dažādi viedokļi par notikušo. Meitenes māte ir strikti pārliecināta, ka viņas meita ielu šķērsojusi pa gājēju pāreju brīdī, kad luksoforā degusi zaļā gaisma. Savukārt autovadītājs ir gatavs apliecināt, ka tobrīd luksofora signāls norādīja, ka gājējiem šķērsot ielu ir aizliegts. Turklāt zināms vēl, ka meitene uz ielas esot izgājusi ļoti strauji un pavisam nelielu gabaliņu pirms braucošās mašīnas, tāpēc arī vadītājs nespēja laikā reaģēt un izvairīties no sadursmes.

Dēls piekauj māti

Pašvaldības policijas Informācijas dienestā "Kurzemes Vārds" uzzināja, ka, tuvojoties nedēļas nogalei, atkal sākušas pienākt ziņas par iedzīvotāju nemierīgumu un izraisītajiem kautiņiem. Vakarrīt pulksten 7.40 Pašvaldības policijas dežurants saņēma izsaukumu uz Dīķu ielu 6, kur dēls sitot savu māti. Ierodoties notikuma vietā, policistus sagaidīja uz ielas sieviete, kurai bija redzama galvas trauma, kas varētu būt radusies pēc sitiena. Pati sieviete policistiem paskaidroja, ka viņu piekāvis viņas pašas dēls, kurš no notikuma vietas aizbēdzis. Palīdzību cietušajai snieguši neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi.

Aiztur ļergas pārdevējus

Pašvaldības policijas darbinieki šajās dienās veikuši reidus pa iespējamām nelegālā alkohola tirdzniecības vietām, un divās adresēs aizdomas par ļergas pārdošanu arī apstiprinājušās. Administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 155.3.panta sastādīts Jānim Ezerrozem, kurš dzimis 1949.gadā un ļergas tirdzniecību veica Kuldīgas ielā 36-32. Viņam policisti arī atsavinājuši 3,5 litrus pašdarinātās spirtotās dziras. Šāds pats protokols sastādīts arī 1957.gadā dzimušai Antoņinai Antipovai no Krūmu ielas 34-63. Šai sievietei vajadzēja šķirties arī no puslitra alkohola. Reidi tika veikti Jaunliepājas un Karostas teritorijā, un šajā laikā tika apsekotas 30 iespējamās tirdzniecības vietas.

Nozog radiatorus un velosipēdu

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvalde saņēmusi iesniegumu no SIA "Vācele", kurā teikts, ka no kāda dzīvokļa Spīdolas ielā 12 nozagti radiatori, kuru kopējā vērtība ir pussimts latu. Savukārt ar sūdzību par nozagtu velosipēdu 23.maijā policijā vērsies kāds liepājnieks. Viņš savu braucamo "Panter Cruis" sudraba krāsā bija atstājis Dzelzceļnieku ielā pie kafejnīcas "Bānītis".