Kurzemes Vārds

09:43 Pirmdiena, 28. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pilsētas mode

Viņas stils. Ineta Vilde

"Gribēju iestāties mediķos, bet milzīgā konkursa dēļ nobijos, kaut gan beidzu vidusskolu ar ļoti labu atestātu. Iestājos Lauksaimniecības akadēmijā, agronomijas gakultātē. Nevienu dienu neesmu strādājusi šajā jomā un ne visai patīk pat puķes pārstādīt savās mājās. Šopavasar beidzu otru augstskolu, kurā mācījos tūrisma menedžmentu. Šajā profesijā arī strādāju un jūtos labi," atzīst Ineta.

Katra profesija savā veidā mums uzliek pienākumu attiecīgi ģērbties, izskatīties, uzvesties. Reizēm pēc apģērba stila perfekti var nolasīt, kas tu esi, ar ko nodarbojies. Bet Ineta apgalvo, ka ir organiski sadzīvojusi ar birojisko ģērbšanās stilu, un to nevarot saukt par klasisku.

Bērnībā Ineta un viņas māsa tikušas ļoti pucētas, jo mamma uzskatījusi, ka meitenēm ir svarīgi būt skaisti, gaumīgi ģērbtām. Pat skolas formas tikušas šūtas pie šuvējas. Bet šobrīd, kad darbs un mācības aizņem daudz laika, viņa nevarot atļauties tērēt laiku tik sarežģītam procesam kā apmeklēt šuvēju. Līdzīga problēma ir apģērbu veikalos, jo ļoti nepatīk ilgstoši pārģērbties, tādēļ visbiežāk drēbes tiek pasūtītas pēc kataloga "Apart". Arī labu, stilīgu veikalu Liepājā esot ļoti maz, vienīgi šad tad iegriežoties "Twenty 1 lifestyle".

Ineta atzīst faktu, ka ir inerta pret pārmaiņām. Viņa ļoti pieķeras lietām, ilgi vai nemainīt lūpu krāsas un nagu lakas.

"No rītiem nestāvu ilgi pie skapja, vienas minūtes laikā zinu, ko ģērbšu," stāsta Ineta. Katru dienu, savā kostīmā nomainot kaut vienu sīkumu, esot sajūta, ka ir savādāks apģērbs un tas nav apnicīgs.

Inetas sports un atpūta ir braukšana ar divriteni, un tad visbiežāk neviens viņu neatpazīstot, jo ir džinsu bikses, botes, kepons.

Krāsas. Vienmēr piestāvējis ir melnais tonis, kuram var piekombinēt gaišākas krāsas. Patīk arī tumši zila, gaiši zila, tumšsarkana, bordo un silti dzeltens tonis. Nav ieviesušies bēšīgie toņi, jo neesot interesanti, ka visi staigā vienādi.

Rotas. Viņa nēsā tikai un vienīgi auskarus. Tie ir uzkrītoši un kvalitatīvi. Piemēram, "Zelta miglas" rotas esot pieņemamas.

Aksesuāri. Katru sezonu viņa mainot saulesbrilles. Šovasar tās esot no "Ungaro" - ļoti gaišas, tonētiem spoguļstikliņiem. Noteikti saskaņojot vienā stilā kurpes, somu, cimdus. Ziemā cepures nevalkājot vispār. Bet vasarā patīk platas, brīvas, garas kleitas un salmu cepures.

Kosmētika. Nav grēdas ar lūpu krāsām, ēnām, tušām! No visa kā pa vienam. Sejas un acu krēmus viņai palīdzot piemeklēt kosmētiķe no firmas "Academi" un vēl "Sothies". Dekoratīvā kosmētika lielākoties no "Christian Dior". Iemīļotās ikdienas smaržas "J'ADOR" no "Christian Dior". Bet vakaram "Deep red" no "Hugo Boss".

Apavi. Tie noteikti ir pieskaņoti apģērbam un maksimāli ērti. Papēži parasti ir vidēja augstuma. Universālas gan ir melnas kurpes, bet Inetas garderobē esot arī citos toņos.

Literatūra. Daudz, daudz mācību literatūras, un pēc tam varot palasīt arī kādu labu grāmatu. Piemēram, Paolo Koelju "Alķīmiķis", "Veronika grib mirt". Patīkot arī P.Heiga darbi. Viņu apbur skaistas grāmatas, kā, piemēram, Sent-Ekziperī "Mazais princis".

Mūzika. Tā noteikti ir sievišķīga - norvēģu dziedātāja Sissel, Shade, brazīlietis Marks Antonijs. No latviešu mūzikas viņa labprāt klausās "Prāta vētru".

Mājas stiliņš. Ineta necieš mazos, skaistos atlasa halātiņus, bet ērti jūtas biksēs, T-kreklos vai platās kleitās un noteikti basām kājām.