Kurzemes Vārds

01:22 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Pie Bārtas autoavārijā - četri cietušie

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Preses dienests informē, ka atkal saņemti jauni izsaukumi uz nopietniem satiksmes negadījumiem Liepājas rajonā. Kādā satiksmes negadījumā ceļa Liepāja - Bārta 17.kilometrā dažāda smaguma traumas guvušas četras personas, bet pati autovadītāja pat ievietota Centrālās slimnīcas Reanimācijas nodaļā. Automašīnas "Mercedes Benz E 320" vadītāja Irina, kas dzimusi 1976.gadā, netālu no Bārtas nav spējusi novaldīt sava braucamā stūri, un automašīna nobrauca no ceļa. Viena no pasažierēm, 1977.gadā dzimusī Svetlana, negadījumā guvusi tikai nobrāzumus, taču diviem vīriešiem, kas arī atradās automašīnā negadījuma brīdī, - 1970.gadā dzimušam Sergejam un 1967.gadā dzimušajam Oļegam - mediķi konstatējuši kāju lūzumus. Pati vadītāja guvusi smagākās traumas, un mediķi viņu nogādāja Reanimācijas nodaļā. Kā izdevās noskaidrot "Kurzemes Vārdam", sievietes veselības stāvoklis ir stabilizējies, un viņa jau ir pārvietota no Reanimācijas telpām. Policija vēl noskaidro īstos negadījuma iemeslus. Tāpat vēl tiek veiktas analīzes, kurās noskaidros, vai vadītāja, pirms sēšanās piebraucamā stūres, ir lietojusi alkoholiskos dzērienus. Vieglāk cietusī pasažiere policistiem stāstījusi, ka braukuši ar atļauto ātrumu - aptuveni 90 kilometru stundā. Tiesa, neoficiāli ir izskanējis, ka autovadītājai bijis samērā neliels braukšanas stāžs, tāpēc arī tiek pieļauts, ka šoreiz vadītāja uz ceļa pēkšņi zaudējusi kontroli pār automašīnas vadību, jo kaut kas samisējies vai novērsta viņas uzmanība. Notikuma vietā uz asfalta nav konstatētas arī īpašas bremzēšanas pēdas.

Vēl viens vieglāks negadījums noticis pie veikala "Cukuriņš" Cukura ielā, kur automašīnas GAZ vadītājs, uzsākot kustību, nepārliecinājās par manevra drošību un sadūrās ar tajā pašā virzienā braucošo automašīnu "Citroen Jamper". Notiek negadījuma apstākļu noskaidrošana.

Vadītājs izlec no degošas automašīnas

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādē vakar ap pulksten 15 tika saņemts izsaukums uz Reiņu meža ielu, kur iepretim 4.namam degusi automašīna. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka pagaidām vēl nenoskaidrotu iemeslu dēļ aizdegusies automašīna "Mazda 323". Aptaujātie notikuma aculiecinieki minējuši, ka automašīnas vadītājs un pasažieris izlēkuši no braucošas automašīnas, kad pamanījuši, ka tā aizdegusies. Izdedzis pilnībā viss salons.

Nozog kalnu velosipēdu

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē saņemts ziņojums, ka pagaidām vēl nezināmas personas pirmdienas vakarā neilgi pirms pulksten 23 nozagušas kalnu velosipēdu, kurš bija atstāts pie tirdzniecības centra "Sala XL". Radītos zaudējumus cietušais vēl aprēķina.

Dzer augstsprieguma apakšstacijā

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē saņemts iesniegums par kādu zādzību, kas izdarīta pēc kopīgas alkohola lietošanas. 1959.gadā dzimušais Leonīds pēc alkohola lietošanas kopā ar vairākām personām konstatējis, ka pazudusi nauda - 300 latu. Šo gadījumu daudz nopietnāku padara tas, ka dzeršana ir notikusi Leonīda darba vietā - uzņēmuma "Liepājas tramvajs" augstsprieguma apakšstacijas dežūrtelpā. Policija noskaidro lietas apstākļus, ir jau zināmas iespējamās vainīgās personas.