Kurzemes Vārds

02:17 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Virgā tikai pagaidu direktors

Diemžēl bez panākumiem beidzies Virgas Pagasta padomes izsludinātais konkurss uz Virgas pamatskolas direktora amatu, un līdz jaunā mācību gada sākumam skolas direktores amata pienākumus uzticēts veikt skolotājai Aijai Vainovskai.

Kā pastāstīja Virgas Pagasta padomes priekšsēdētāja Daiga Egle, no trim kandidātiem, kas bija pieteikušies konkursam, uz pārrunām ar konkursa komisiju bija ieradušies tikai divi, un neviens no viņiem pašvaldību neapmierināja. Tādēļ līdz 2.septembrim apstiprināta direktora pienākumu izpildītāja Aija Vainovska, bet rudenī notiks atkārtots konkurss. "Mēs mēģināsim atrast kādu no vietējiem cilvēkiem, kas varētu ieņemt šo amatu, jo ir svarīgi, lai skolas direktors būtu ar sirdi un dvēseli savā darbā," sacīja D.Egle.

Šonedēļ arī Kazdangā noslēdzās konkurss par vakanto pirmsskolas izglītības iestādes "Ezītis" vadītāja vietu. No četriem kandidātiem par konkursa uzvarētāju tika izvēlēta Kazdangas pamatskolas un Kazdangas Lauksaimniecības tehnikuma skolotāja Ilga Bloka. Kā pastāstīja Liepājas rajona Izglītības pārvaldes vadītājs Zigmunds Cinkus, iepriekšējā "Ezīša" vadītāja Nora Alstreita savu amatu atstāja, jo devās pensijā.