Kurzemes Vārds

08:18 Pirmdiena, 28. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Vērgales pienotavu pārdod par 10 tūkstošiem latu

Atkārtotajā bankrotējušās akciju sabiedrības "Agroservisa firma VNV – 2" piederošās Vērgales pienotavas un siera ražotnes kustamās mantas izsolē īpašumu par izsoles sākumcenu – 10 tūkstošiem latu iegādājies vienīgais izsoles dalībnieks, informē aģentūra LETA.

Uzņēmuma administratore Gundega Kreice gan pagaidām atteikusies nosaukt pircēju, jo vēl nav noslēgts pirkuma līgums, tomēr viņa pastāstīja, ka tā ir kāda juridiska persona – piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība. Pirkuma līgumu paredzēts noslēgt jūlija sākumā, kad būs samaksāta arī visa pirkuma summa, jo pagaidām iemaksāta tikai drošības nauda – 10 procenti no izsoles sākumcenas.

Akciju sabiedrība "Agroservisa firma VNV – 2" savu darbību pārtrauca jau vairāk nekā pirms gada un pagājušā gada augustā tika izsludināta uzņēmuma maksātnespēja un gada beigās uzsākta bankrota procedūra.

Saskaņā ar bilanci kopējie kreditoru parādi ir 132 tūkstoši latu. Kā nodrošinātais kreditors atzīta akciju sabiedrības "Latvijas Unibanka" Liepājas filiāle par 14 tūkstošiem, bet nenodrošinātie kreditori ir atzīti par kopējo summu 103 tūkstoši.