Kurzemes Vārds

02:49 Trešdiena, 27. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

NOTIKUMI

Zog Aizputes pusē

1.jūlijā ap pulksten 6 konstatēts, ka, uzlaužot durvis, iekļūts SIA "Aizputes Komunālā pārvalde" telpās, kas atrodas Aizputē, Kalvenes ielā 2. No turienes nozagti divi datori, faksa aparāts un citas mantas. Uzlauzts arī metāla seifs un nozagti apmēram 100 latu. Turpina noskaidrot notikušā apstākļus.

29.jūnijā Aizputes pagastā, Ziedu ielā 3, piemeklējot atslēgu, iekļūts SIA "Vickis" telpās un nozagts motorzāģis "Stihl". Ierosināta krimināllieta pēc Krimināllikuma 175.panta par zādzību un aizturēta aizdomās turamā persona - 1977.gadā dzimušais Jānis.

1.jūlijā konstatēts, ka, uzlaužot ārdurvis, iekļūts SIA "Ziemeļblāzma" telpās Liepājā, T.Breikša ielā, un nozagtas 4 riepas un citas mantas. Zaudējumus precizē.

Iet bojā motocikla vadītājs

2.jūlijā pulksten 6.25 Liepājas rajonā, Kalētu pagasta centrā, pagaidām nenoskaidrots motociklists ar motociklu "Jawa" nav pareizi izvēlējies braukšanas ātrumu, kādēļ ietriecies kokā. Motocikla vadītājs notikuma vietā gāja bojā.

1.jūlijā ap pulksten 23 Peldu ielā automašīnas "Mercedes Benz" vadītājs, braucot atpakaļgaitā, izraisīja sadursmi ar automašīnu VAZ 21053. Avārijā cieta automašīnas "Žiguļi" pasažieris, kas ievietots Liepājas Centrālās slimnīcas 4.nodaļā.