Kurzemes Vārds

01:29 Pirmdiena, 13. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pirmā sleja

Bezcerība

Ja jūs no iksestdienas ieskata lasītāju paustajā redakcijai gaidāt kādas intriģējošas tēmas izklāstu vai vismaz kaut ko jaunu, tad varat tālāk nelasīt. Jo lasītāju šonedēļ paustais bija pavisam ikdienišķs.

Kāds lasītājs pārmeta kādam politiķim par cita politiķa nepamatotu apvainošanu. Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, ar šādām izpausmēm būs jārēķinās arvien biežāk, un tāpēc uzreiz varu ieteikt visu to neņemt par pilnu.

Joprojām cilvēki nesaprot, ka ne jau žurnālisti fiksē likumpārkāpumus, bet tos atklātībai dara zināmus mūsu policija, un, ja kāds uzskata, ka apvainots nepatiesi, tad tas jāskaidro policijā.

Joprojām dzirdami tā sauktie dīvainie jautājumi, par kuriem tā arī nevar saprast, ir vai nav jēgas atbildēt. Piemēram, vai Latvijā esot vēl kāda svinama diena, vai tikai sēru dienas vien? Vai, piemēram, pārmetums žurnālistam, kāpēc viņš raksta par pludmalē čurājošiem bērniem, bet ne par suņiem, kuri arī to dara. Droši vien tāpēc jau raksta, ka izvēlējies šādu tēmu tāpat, kā citi jau izvēlējušies un vēl izvēlēsies par pludmalē čurājošiem suņiem, kāpņu telpās čurājošiem kaķiem, vārtu rūmēs čurājošiem dzērājiem un pagalmos un krūmos čurājošiem tiem, kuri nespēj atrast publiskās tualetes tikai tāpēc, ka pilsētā to ir gaužām maz.

Ja nu gribam šai nedēļai atrast kādu kopēju iezīmi, tad to varētu nosaukt par bezcerību. Jo par vairākiem jautājumiem liepājnieki zaudējuši cerības, ka kāds šajā pilsētā spētu tos atrisināt.

Cilvēki nesaprot, kāda jēga ir pilsētas tēviem bargi brīdināt Liepājas piesmirdinātājus, ja tie vai citi klapē ar ausīm un turpina smirdināt. Tāpat cilvēki nesaprot, kāda jēga ir ierobežot alkohola tirdzniecību, ja neviens neliekas ne zinis par ļergas točkām, kuras visu acu priekšā nu jau gadiem ilgi turpina plaukt un zelt, pakalpojumu dažādības, izsmalcinātības, izdomas un citur pat labiekārtotības ziņā jau pārspējot oficiālās pārdošanas vietas.

Andžils Remess