Kurzemes Vārds

16:26 Piektdiena, 27. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Rokkafejnīca sāk iesildīt Liepāju

Emīls Dreiblats

Pirmdienas vakarā bez skaļiem vārdiem un tradicionālās lentes griešanas Liepājā neoficiāli atklāja Latvijā pirmo rokkafejnīcu. Tiesa, pagaidām jaunatvērtā iestāde darbojas iesildīšanās režīmā un oficiāli tiks atklāta ne ātrāk kā septembrī.

Tomēr jau šobrīd jaunā kafejnīca aicina apmeklētājus atjaunotajā "Pablo bruģī", turklāt par godu pilsētas svētkiem šonedēļ uz īpaši uzbūvētās skatuves notiks dažādi muzikāli pasākumi, kurus apmeklēt dota iespēja ikvienam liepājniekam un pilsētas svētku viesim. Rīt "Pablo bruģī" uzstāsies Liepājas jaunās grupas, bet piektdien ar pusgada nokavēšanos (tomēr labāk vēlāk, nekā nekad) savu otro soloalbumu "Ar dzimtenes sajūtu miegā" prezentēs Ainars Mielavs. Bez viņa šajā vakarā uz skatuves kāps arī divas grupas no Dānijas.

Tikmēr pašā kafejnīcā turpinās labiekārtošanas darbi, un, kā jau teikts, regulāru darbu par prieku muzikāli orientētiem ļaudīm tā uzsāks tikai rudenī. Toties tempus, kādos notika pārvērtības "Pablo bruģī", ikviens liepājnieks varēja novērtēt pats, un gandrīz vai diennakts laikā vietā, kuru pirms tam visprecīzāk varēja raksturot ar vārdu būvlaukums, jau stāvēja galdiņi, ir iestādīti arī kociņi un iekopts savdabīgas formas zāliens.