Kurzemes Vārds

01:46 Svētdiena, 7. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Sports

Zviedri iemēģina atjaunoto stadiona segumu

Organizācijas "Lejaskurzemes sports" balvu izcīņas vieglatlētikā otrajā posmā Aizputē piedalījās jaunieši un pieaugušie no Liepājas un rajona, Talsiem, Kuldīgas, Ventspils, Saldus, kā arī Zviedrijas Eskilstunas pilsētas sporta kluba "Raby Rekarne SIS" deviņi sportisti. Kā zināms, nesen zviedru firma "Nordic" izlaboja iepriekš pieļautās kļūdas skrejceliņu seguma uzklāšanā, lai stadions varētu saņemt starptautisko sertifikātu, un šajās sacensībās gan ārvalstu, gan pašmāju sportisti apstiprināja, ka vieglatlētikas arēna ir ļoti laba.

Jauniešiem (1985. un 1986. g.dz.) augstvērtīgāko rezultātu abu posmu kopvērtējumā sasniedza Lāsma Kaģe. Otrajā posmā 800 m skrējienu viņa veica 2:18,8. Vēl labus rezultātus uzrādīja ventspilnieki Oskars Apinis augstlēkšanā, Arkādijs Fjodorovs 110 m/b, Sergejs Skutelis 110 m/b, kā arī saldeniece Anete Goda 100 m skrējienā. Pieaugušajiem, sasniegumus vērtējot pēc IAAF punktu tabulām, kopvērtējumā sievietēm uzvarēja Latgales sportiste Ineta Radēviča, kas trīssolī otrā posma sacensībās sasniedza rezultātu 13 metri un 75 centimetri, un tādējādi viņa izpildīja Eiropas čempionāta kvalifikācijas normu. Bet vīriem labākais sasniegums padevās ventspilniekam Edgaram Čeporjus, kas otrajā posmā 300 m skrējienu veica tieši 35 sekundēs.

"Lejaskurzemes sporta" izpilddirektors Artis Lagzdiņš pateicas uzņēmumiem "Aizputes ceļinieks", "Lukas Lutz", "Liepājas maiznieks", "Liepājas apsargs", firmas "Canon" centram Liepājā, "Top!" veikalu tīklam par sniegto atbalstu sacensību rīkotājiem.

Minifutbolā līderos priekulnieki

Kā informēja sacensību galvenais tiesnesis Andris Razma, Liepājas rajona čempionātā minifutbolā turpinās spraigas cīņas par iekļūšanu labāko astotniekā.

Pēc 4.jūlija spēlēm vadībā ar 19 punktiem 11 spēlēs ir priekulnieki, 16 punktu ieguvuši un par vienu spēli mazāk aizvadījuši cīravnieki, bet pagaidām trešajā vietā ir Grobiņas komanda ar 15 punktiem 9 spēlēs. Rezultatīvākais turnīrā šobrīd ir Cīravas pārstāvis Māris Vīgriezis ar 12 gūtajiem vārtiem.

Līdz 18.jūlijam vēl turpināsies pirmā riņķa spēles, bet 25.jūlijā sāksies otrā riņķa cīņas.

Sadala kausus ielu basketbolā

Noslēgusies organizācijas "Lejaskurzemes sports" balvu izcīņa ielu basketbolā, kas tika rīkota divos posmos. Kā pastāstīja šo sacensību rīkotājs un "Lejaskurzemes sporta" izpilddirektors Artis Lagzdiņš, pavisam abi posmi kopā pulcināja 40 komandu galvenokārt no Liepājas un rajona pašvaldībām.

B grupā (līdz 13 gadu vecumam) divu posmu kopvērtējumā uzvarēja liepājnieki, kurus vienoja nosaukums "Nekas". C grupā (līdz 16 g.v.) nepārspēta palika komanda "Viva Forever", kurā spēlēja dažādu pašvaldību pārstāvji, pieaugušo vīriešu grupā (D) triumfēja "Skaļrunis" no Liepājas. Viskuplāk pārstāvēta bija grupa "Mix" (divi zēni un viena meitene), un tajā pirmo vietu izcīnīja "XTC" no Liepājas. Sievietēm (D) triumfēja "Tebras līči" no Aizputes, bet ģimeņu grupā spēcīgākie izrādījās priekulnieki "...bez Vinnija Pūka". Uzvarētāji saņēma kausus un citas balvas. Par to jāpateicas arī sacensību atbalstītājiem "Līvu alus" darītavai, firmām "Ezermala 1", "Kings", Jelgavas tipogrāfijai, radio "SWH",

"Hansabankai", sporta preču firmai "Konverse", sporta dzērieniem "Gatorade".

Gatavojas sporta veterānu spēlēm

"Lejaskurzemes sports" un Liepājas rajona Sporta nodaļa šobrīd aktīvi gatavojas LR sporta veterānu 39.sporta spēlēm, kas šās nedēļas nogalē, sestdien un svētdien, risināsies Aizputē un Cīravā. Dalībnieki mērosies spēkiem basketbolā, volejbolā, vieglatlētikas disciplīnās, minifutbolā, handbolā, darta spēlē, spēka trīscīņā un riteņbraukšanā.