Kurzemes Vārds

02:24 Piektdiena, 27. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Veikalniekus un krodziniekus aicina piedalīties konkursā

Daiga Mikuļska

Vakar Pilsētas domes Attīstības pārvaldē tikās reģionālā konkursa "Latvijas labākais veikalnieks un krodzinieks – 2002" ekspertu komisija, lai vienotos par šā gada konkursa gaitu. Tikšanās reizē piedalījās Liepājas Tirgotāju asociācijas vadītājs Valdis Rašmanis, Mārketinga un komercnodaļas vadītāja Sanita Linde, Sabiedrības veselības aģentūras Liepājas nodaļas vadītāja Ingrīda Kužniece un Liepājas masu informācijas līdzekļu pārstāvji.

Jau vairākus gadus pēc kārtas konkursā tiek aicināti piedalīties gan Liepājas pilsētas, gan rajona uzņēmēji. Konkursa nolūks ir iepazīstināt ar dažādām un labākajām tirdzniecības, ēdināšanas, sabiedrisko pakalpojumu sniegšanas vietām, popularizēt tās, paaugstināt tirgotāju un krodzinieku profesionalitāti, arī apkalpošanas kultūru.

Uzņēmēji konkursā var pieteikties līdz 23.augustam Liepājas Tirgotāju asociācijā. Šogad arī iedzīvotāji tiek aicināti informēt par, viņuprāt, simpātiskākajām, labākajām, profesionālāk strādājošajām ēdināšanas un tirdzniecības vietām.